Party reproduktor Akai DJ-T5

Uspořádejte skvělou party Reproduktor AKAI DJ-T5 vytvoří z každého setkání s přáteli nezapomenutelnou párty. Nabídne vám dva... více informací »
Party reproduktor Akai DJ-T5
Značka: Akai
9 299 Kč
Ověřit dostupnost
Uspořádejte skvělou party Reproduktor AKAI DJ-T5 vytvoří z každého setkání s přáteli nezapomenutelnou párty. Nabídne vám dva...

Uspořádejte skvělou party Reproduktor AKAI DJ-T5 vytvoří z každého setkání s přáteli nezapomenutelnou párty. Nabídne vám dva basové 15″ reproduktory s barevným LED podsvícením a dva výškové 1,5″ reproduktory s celkovým výkonem až 300 W, takže si můžete být jistí, že vaše oblíbená hudba bude opravdu slyšet. Kromě toho vám reproduktor DJ-T5 nabídne pokročilé DJ hudební efekty, duální USB port, duální Bluetooth připojení nebo třeba FM tuner pro poslech oblíbených rozhlasových stanic. Třešničkou na dortu je praktické dálkové ovládání s řadou pokročilých funkcí. S reproduktorem AKAI DJ-T5 zábava nikdy nekončí.
Oblíbený a akční produkt Party reproduktor Akai DJ-T5 lze nakoupit přímo tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii audio. Nyní si můžete koupit skvělé produkty ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. Náš sortiment je široký, mrkněte na další zboží značky Akai. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známý výrobce Akai dlouhodobě poskytuje kvalitní sortiment za výborné peníze. Však to vidíte sami!

Unikátní a žádaný produkt Party reproduktor Akai DJ-T5 od značky Akai seženete aktuálně na našich stránkách extra se slevou. V akci od 9 299 Kč.