Party reproduktor Denver BPS-455

Přenosný párty reproduktor Denver BPS-455 Dokonalý večírek přesně podle vašich představ přesně tam, a kdy budete chtít! Bezdrátový reproduktor... více informací »
Party reproduktor Denver BPS-455
Značka: Denver
5 939 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosný párty reproduktor Denver BPS-455 Dokonalý večírek přesně podle vašich představ přesně tam, a kdy budete chtít! Bezdrátový reproduktor...

Přenosný párty reproduktor Denver BPS-455 Dokonalý večírek přesně podle vašich představ přesně tam, a kdy budete chtít! Bezdrátový reproduktor Denver BPS-455 s barevným podsvícením vytvoří tu nejlepší párty atmosféru i u vás doma! Perfektní zvuk a silné basy Užijte si perfektní zvuk doma nebo na zahradě díky možnosti nastavit basy a výšky přesně podle vašich představ. Jedinečnou atmosféru dodá každé párty LED osvětlení s různými barevnými režimy a vestavěná kolečka pak usnadní i přepravu reproduktoru. Několik možností přehrávání Funkce Bluetooth umožní velmi jednoduché přehrávání oblíbených songů a vy tak budete moci diktovat hudební styl celé párty. Přehrávat hudbu můžete samozřejmě i z flash disku, pomocí karty MicroSD nebo LINE IN vstupu. Připojte mikrofon a váš večírek se může rozjet naplno. Baterie nebo síť Uspořádejte párty i tam, kde není možné připojit reproduktor do elektrické sítě. Integrovaná baterie totiž zajistí přehrávání skladeb i několik hodin. A pokud mají i vaši přátelé reproduktor Denver, hravě je spárujete s funkcí TWS a vaše párty dostane úplně nový rozměr. Jednoduché ovládání Vždy v obraze díky displeji, který zobrazí potřebné údaje a ovládání reproduktoru je také hračka. Ovládejte buď manuálně pomocí tlačítek přímo na zařízení, anebo pohodlně na dálku s ovladačem. Tak vytvořte jedinečnou párty, kterou si bude každý pamatovat. Často hledaný produkt Party reproduktor Denver BPS-455 máte možnost dostat bezstarostně tady a teď na našem webu v oblíbené sekci audio. Nyní můžete koupit další produkty ve zmiňované rubrice ve výprodejové akci. Výrobce Denver vás a vaše blízké obohatí o vynikající produkty. Náš sortiment je široký, mrkněte na více produktů od dodavatele Denver. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní produkt Party reproduktor Denver BPS-455 od značky se skvělou pověstí Denver jednoduše naleznete zde nyní za mimořádně nízkou cenu. Produkt nakoupíte teď u nás za 5 939 Kč.