Party reproduktor JBL Partybox ON-THE-GO

Party reproduktor JBL PARTYBOX ON-THE-GO Chcete si vzít hudbu ven? Bezdrátový reproduktor Partybox vám nejenom umožní pustit si oblíbenou hudbu... více informací »
Party reproduktor JBL Partybox
Značka: JBL
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Party reproduktor JBL PARTYBOX ON-THE-GO Chcete si vzít hudbu ven? Bezdrátový reproduktor Partybox vám nejenom umožní pustit si oblíbenou hudbu...

Party reproduktor JBL PARTYBOX ON-THE-GO Chcete si vzít hudbu ven? Bezdrátový reproduktor Partybox vám nejenom umožní pustit si oblíbenou hudbu kdekoliv, ale i rozdělit se o ni s přáteli. Večírek je tam, kde jste vy Pokud plánujete s přáteli večerní zábavu u vody, nezapomeňte na ozvučení. Pořádný reproduktor dalece předčí mobilní telefon vložený do skleničky. Výkonný zvuk JBL Pro Sound využije svých 100 W pro dokonalé ozvučení navíc synchronizované s oslnivou světelnou show. Co se bude hrát, přitom určujete nejen vy, ale kdokoliv z vašich přátel. K reproduktoru se můžou připojit pomocí Bluetooth, USB, AUX a TWS. Zpívejte! S reproduktorem dostanete i bezdrátový mikrofon s dosahem až 10m. Není tudíž nic jednoduššího, než se k hudbě přidat. Pokud hrajete na hudební nástroj, můžete ho připojit také. Zpívat a hrát spolu s písničkou nebo prostě sami. Vybavení zpříjemní čas zábavy Dobíjecí baterie má výdrž až 6 hodin a při balení nemusíte myslet na otvírák na lahve. Reproduktor ho má zabudovaný. Pokud plánujete party na pláži, potěší vás ochrana stříkající vodě třídy IPX4. Jestliže je čas večírek přesunout jinam, uvítáte pohodlný ramenní popruh. Hudba na plné pecky Technologie JBL Pro Sound poskytuje reproduktoru kvalitní zvuk uvnitř i venku. Přinese vám ostré výšky, čisté středy a silné basy. Reproduktor vám umožní hudbu slyšet, vidět i cítit. Kdyby přece nestačil, můžete ho posílit propojením dvou reproduktorů přes TWS.

Často hledaný výrobek Party reproduktor JBL Partybox ON-THE-GO od oblíbené značky se zárukou kvality JBL jednoduše můžete pořídit zrovna dnes opravdu výhodně! Právě teď za cenu 8 390 Kč.