Pero Samsung S Pen pro Galaxy S22 Ultra, bílá

Dotykové pero Samsung S Pen Dejte volnost svojí kreativitě s dotykovým perem S Pen ve stylovém bílém provedení, určeným pro mobilní telefon Samsung... více informací »
Pero Samsung S Pen pro Galaxy
Značka: Samsung
1 206 Kč
Ověřit dostupnost
Dotykové pero Samsung S Pen Dejte volnost svojí kreativitě s dotykovým perem S Pen ve stylovém bílém provedení, určeným pro mobilní telefon Samsung...

Dotykové pero Samsung S Pen Dejte volnost svojí kreativitě s dotykovým perem S Pen ve stylovém bílém provedení, určeným pro mobilní telefon Samsung Galaxy S22 Ultra. Se svým pouze 0,7 mm tenkým hrotem a 4 096 úrovněmi tlaku vám chytré pero zajistí maximálně přesné a příjemné psaní poznámek a kreslení skic. Jedno pero, spousta možností Neomezujte se pouze na psaní a kreslení. Pero S Pen v sobě skrývá spoustu zajímavých možností. Pomocí vestavěné Bluetooth můžete s jeho pomocí fotografovat, ovládat aplikace, přepínat mezi fotoaparáty nebo ovládat hudbu. To vše rychle a jednoduše pomocí gesta nebo bočního tlačítka. Snadný přístup k funkcím Nabídku Air Command jednoduše vyvoláte pouhým stisknutím tlačítka S Pen. Stačí pero S Pen položit na displej vašeho telefonu a stisknou boční tlačítko, které vám zajistí rychlý přístup k funkcím, jako jsou Smart Select, Screen Writer nebo Live Messages.

Nový kus Pero Samsung S Pen pro Galaxy S22 Ultra, bílá od předního výrobce Samsung můžete pořídit na našich stránkách teď téměř zdarma! Momentálně k dispozici za 1 206 Kč.