Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace boční strany. 8 týdnů bez epilace Šetrné a dlouhodobé... více informací »
Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 VADA
Značka: neuvedeno
5 949 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace boční strany. 8 týdnů bez epilace Šetrné a dlouhodobé...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace boční strany. 8 týdnů bez epilace Šetrné a dlouhodobé odstranění chloupků a to až na 8 týdnů nabízí IPL Lumea Advanced od Philipsu. Systém Philips Lumea využívá inovativní technologii IPL světla (Intense Pulsed Light), která se používá v profesionálních salonech. Společnost Philips tuto technologii přizpůsobila pro bezpečné a efektivní použití v pohodlí domova. Hladká pokožka každý den Světlo pomocí záblesků působí přímo na kořínky. Tím se postupně snižuje počet chloupků, které vám na těle rostou. Klinické studie prokázali, že již po 4 ošetření, vždy s odstupem 2 týdnů, došlo k významnému snížení růstu chloupků. Doba mezi ošetřeními se může lišit na základě individuální doby dorůstání chloupků. Pokožka po ošetření je krásně hladká. Bezpečné a efektivní Přístroj můžete použít i na velmi citlivých místech jako je obličej, partie bikin a podpaží. Součástí jsou dvě velikosti hlavic. Pro rychlou aplikaci je vhodné použít hlavici s velkým ústím o rozměru 4 cm2, která je především efektivní pro ošetření nohou. Naopak mimořádně přesnou a bezpečnou aplikaci poskytne nástavec s menším rozsahem a přídavným filtrem, který umožňuje použití IPL světla v oblasti obličeje. Snímač odstínu pleti Pro větší bezpečnost změří vestavěný snímač odstínu pleti na začátku každého použití a občas i v jeho průběhu odstín ošetřované kůže. V případě, že systém zjistí, že pokožka není vhodná k ošetření, automaticky zastaví vysílání impulzů. Ošetření není vhodné pro velmi tmavou pokožku a není efektivní při ošetření chloupků zrzavých, blond a šedivých.Ve slevě kousek můžete najít právě nyní na našich stránkách v populární kategorii epilátory! Najděte si ještě jiné zboží z této známé kategorie za výhodnou cenu.

Vynikající produkt Philips Lumea Advanced IPL SC1997/00 VADA VZHLEDU, ODĚRKY od oblíbené značky se zárukou kvality neuvedeno jednoduše najdete aktuálně na našich stránkách za báječnou cenu! Na našich stránkách za 5 949 Kč.