Philips TAW6205

Bezdrátový domácí reproduktor Philips TAW6205/10 Skvělý a zároveň krásný reproduktor s bezdrátovým připojením poslouží nejen jako společník... více informací »
Philips TAW6205
Značka: Philips
4 349 Kč
Ověřit dostupnost
Bezdrátový domácí reproduktor Philips TAW6205/10 Skvělý a zároveň krásný reproduktor s bezdrátovým připojením poslouží nejen jako společník...

Bezdrátový domácí reproduktor Philips TAW6205/10 Skvělý a zároveň krásný reproduktor s bezdrátovým připojením poslouží nejen jako společník pro přehrávání hudby ale i jako elegantní doplněk vaší místnosti či přímo vašeho televizoru Philips. Bohatý zvuk Vynikající poslech zajistí konstrukce, která kombinuje basový reproduktor, dva pasivní reproduktory a jeden výškový. Díky tomu skvěle zobrazí hluboké i vysoké tóny při sledování televize nebo poslechu hudby. S technologií DTS Play-Fi ho navíc snadno spárujete s dalšími reproduktory a rozezníte celou místnost nebo dokonce celý byt. Ambilight podsvícení Aby váš reproduktor co nejvíce zapadl do obývacího pokoje či ložnice s televizorem Philips, je stejně jako většina modelů televizí tohoto výrobce vybaven LED podsvícením na zádech. Krásně tak dokreslí zážitek ze sledování. Snadné přehrávání Volnou ruku ve výběru, jak na reproduktoru přehrajete své skladby, dávají jak technologie Wi-Fi a Bluetooth, tak i podpora funkcí Chromecast a Airplay2. O přehrání skladby pak navíc můžete požádat i hlasové asistenty Gooogle, Siri nebo Alexu.Tento velmi žádaný produkt máte možnost pořídit přímo tu na našich stránkách v populární sekci audio. Nyní pořídíte unikátní produkty ze zmíněné rubriky za výborné peníze! Přední značka Philips nabízí špičkový sortiment. Nabídka platí do vyprodání zásob. To ale ovšem není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další vybrané produkty od značky Philips. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Philips TAW6205 od známého výrobce Philips můžete získat u nás za skvělou cenu! Výhodně za cenu 4 349 Kč.