Plynová varná deska AEG HKB64420NB

Plynová varná deska Plynová varná deska AEG HKB64420NB splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a bezproblémovou údržbu. Na varné desce se... více informací »
Plynová varná deska AEG
Značka: AEG
9 690 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Plynová varná deska AEG HKB64420NB splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a bezproblémovou údržbu. Na varné desce se...

Plynová varná deska Plynová varná deska AEG HKB64420NB splňuje nejvyšší nároky vaření na plynu a bezproblémovou údržbu. Na varné desce se nachází 4 hořáky, které chrání masivní mřížky, které poskytují dostatečný prostor a oporu pro vaše nádobí. Snadné nastavení S funkci StepPower bude nastavení výkonu ještě jednodušší. Vyberte si požadovaný stupeň výkonu a zatlačením otočného voliče nastavte na požadovaném hořáku výkon. Efektivnější ohřev Nová technologie hořáků zajišťuje, že plamen zahřívá pouze dno nádobí. Ohřev tak bude rychlejší a efektivnější až o 20%. Hořák WOK Součásti varné desky je také WOK hořák, který využijete například při přípravě asijských jídel na pánvi WOK. Zajišťuje maximální teplotu a rovnoměrný ohřev.

Kvalitní kus Plynová varná deska AEG HKB64420NB od kvalitního výrobce AEG lze získat tady a teď skutečně výhodně. Akční ceny již od 9 690 Kč.