Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90,60cm,4 hořáky

Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Její nerezové provedení dodává spotřebiči líbivý moderní... více informací »
Plynová varná deska Bosch
Značka: Bosch
6 495 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Její nerezové provedení dodává spotřebiči líbivý moderní...

Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Její nerezové provedení dodává spotřebiči líbivý moderní nádech. Stříbrný nerez doplňují černé litinové mřížky, které díky své masivní konstrukci zajistí perfektní stabilitu nádobí. Navíc jsou odnímatelné a čistit je můžete jednoduše v myčce. Pro samotné vaření máte k dispozici 4 varné zóny – vzadu vpravo hořák WOK s výkonem 3,3 kW, dva normální hořáky s výkonem 1,75 kW a vpředu vpravo úsporný hořák s výkonem 1 kW. Normální hořáky jsou vhodné především ke každodennímu vaření nebo delšímu smažení. Úsporný hořák je výborný pro vaření v malých hrncích nebo pro vaření menších porcí jídla. Silný hořák je perfektní k rychlému uvedení do varu, pro vaření velkého množství jídla nebo k prudkému opečení masa. Přehledné ovládání varných zón je situováno do přední části varné desky. Pro jednodušší obsluhu disponuje spotřebič integrovaným zapalováním v ovládacím knoflíku. O bezpečnost při používání varné desky Bosch PGH6B5B90 je samozřejmě také postaráno. Termoelektrická pojistka zhasnutí plamene má za úkol zavčas přerušit přívod plynu, pokud dojde ke zhasnutí nebo přetečení. Dalším benefitem na závěr je možnost připojení desky na obnovitelný biometanový plyn. Pokud patříte k těm, kteří rádi dělají cokoli s pozitivním dopadem na životní prostředí, pak je tato varná deska přesně pro vás. Díky kompatibilitě s běžnými tryskami na zemní plyn není zavedení biometanu obtížné.
Oblíbený a akční kus Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90,60cm,4 hořáky můžete nakoupit právě zde tu na webu zařazený v rubrice plynové desky. Získejte akční produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny! Tato vyjímečná značka Bosch dlouhodobě nabízí vysoce kvalitní zboží Podívejte se sami. U nás vám nabízíme více, prozkoumejte u nás taky další vybrané kousky od dodavatele Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento výjimečný produkt Plynová varná deska Bosch PGH6B5B90,60cm,4 hořáky od našeho známého výrobce Bosch k dostání momentálně za výprodejovou cenu. Právě teď jen za 6 495 Kč.