Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20

Plynová deska Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20 vám nabízí 4 hořáky, z čehož jeden je WOK hořák. Tento hořák se pyšní extra výkonnosti a... více informací »
Plynová varná deska Bosch
Značka: Bosch
7 889 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová deska Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20 vám nabízí 4 hořáky, z čehož jeden je WOK hořák. Tento hořák se pyšní extra výkonnosti a...

Plynová deska Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20 vám nabízí 4 hořáky, z čehož jeden je WOK hořák. Tento hořák se pyšní extra výkonnosti a vytváří specifický plamen, který se soustředí na střed pánve. Litinové mřížky Jednou z důležitých součástí, z hlediska používaní, jsou u plynových desek mřížky. Tato varná deska je vybavena masivními litinovými mřížkami, které poskytují perfektní stabilitu nádobí. Navíc jsou mřížky odnímatelné, takže je čištění varné desky opravdu jednoduché. Bezpečnost na prvním místě Plynová deska je vybavena termopojistkou, díky které budete moci v klidu spát. Termopojistka díky elektromagnetu kontroluje přívod plynu. Pokud by se Vám nepodařilo zapálit plamen, termopojistka se neohřeje a do 3 sekund automaticky odpojí přívod plynu do plotny, i přesto, že je kohout puštěný. Velmi oblíbený kousek Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20 lze získat zrovna tady u nás ve známé rubrice plynové desky. Nyní si můžete pořídit vyjímečné výrobky ve zmiňované rubrice za výborné peníze! U nás nabízíme více, máme v nabídce však také další zboží od výrobce Bosch. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý produkt Plynová varná deska Bosch PPP6A6B20 od značky s tradicí a dobrou pověstí Bosch najdete tady teď právě za nejnižší cenu! Aktuálně výhodně za 7 889 Kč.