Plynová varná deska Bosch,60cm,4 hořáky,tvrzené sklo/litin rošty

Plynová varná deska Bosch EN6B6HB90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Tvrzené sklo v černé barvě a stříbrné ovládací knoflíky... více informací »
Plynová varná deska Bosch
Značka: Bosch
9 767 Kč
Ověřit dostupnost
Plynová varná deska Bosch EN6B6HB90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Tvrzené sklo v černé barvě a stříbrné ovládací knoflíky...

Plynová varná deska Bosch EN6B6HB90 vás jistě zaujme svým elegantním designem. Tvrzené sklo v černé barvě a stříbrné ovládací knoflíky dodávají spotřebiči líbivý moderní nádech. Hořáky jsou doplněné černými litinovými mřížkami, které díky své masivní konstrukci zajistí perfektní stabilitu nádobí. Navíc jsou odnímatelné a čistit je můžete jednoduše v myčce. Pro samotné vaření máte k dispozici 4 varné zóny – vzadu vpravo hořák WOK s výkonem 3,3 kW, dva normální hořáky s výkonem 1,75 kW a vpředu vpravo úsporný hořák s výkonem 1 kW. Normální hořáky jsou vhodné především ke každodennímu vaření nebo delšímu smažení. Úsporný hořák je výborný pro vaření v malých hrncích nebo pro vaření menších porcí jídla. Silný hořák je perfektní k rychlému uvedení do varu, pro vaření velkého množství jídla nebo k prudkému opečení masa. Přehledné ovládání varných zón je situováno do přední části varné desky. Pro jednodušší obsluhu disponuje spotřebič integrovaným zapalováním v ovládacím knoflíku. O bezpečnost při používání varné desky Bosch EN6B6HB90 je samozřejmě také postaráno. Termoelektrická pojistka zhasnutí plamene má za úkol zavčas přerušit přívod plynu, pokud dojde ke zhasnutí nebo přetečení. Dalším benefitem na závěr je možnost připojení desky na obnovitelný biometanový plyn. Pokud patříte k těm, kteří rádi dělají cokoli s pozitivním dopadem na životní prostředí, pak je tato varná deska přesně pro vás. Díky kompatibilitě s běžnými tryskami na zemní plyn není zavedení biometanu obtížné.
Hodně žádaný kousek Plynová varná deska Bosch,60cm,4 hořáky,tvrzené sklo/litin rošty najdete bezprostředně tu na webu ve známé rubrice plynové desky. Nyní můžete najít podobné kousky z této populární sekce za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, u nás nabízíme více! Mrkněte na další kvalitní kousky od výrobce Bosch. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbený výrobce Bosch svým zákazníkům dodává špičkové zboží Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce!

Exkluzivní produkt Plynová varná deska Bosch,60cm,4 hořáky,tvrzené sklo/litin rošty od skvělého výrobce Bosch získáte v aktuální nabídce ve výprodejové akci. Nyní pořídíte jen za 9 767 Kč.