Plynová varná deska Gorenje GT641EXB

Dostatek prostoru Plynová varná deska Gorenje GT641EXB vás zajisté potěší velkým prostorem, který díky větším vzdálenostem hořáků pojme hrnce... více informací »
Plynová varná deska Gorenje
Značka: Gorenje
4 387 Kč
Ověřit dostupnost
Dostatek prostoru Plynová varná deska Gorenje GT641EXB vás zajisté potěší velkým prostorem, který díky větším vzdálenostem hořáků pojme hrnce...

Dostatek prostoru Plynová varná deska Gorenje GT641EXB vás zajisté potěší velkým prostorem, který díky větším vzdálenostem hořáků pojme hrnce i pánve různých velikostí. 4 plynové hořáky a elegantní plochý design varné desky přináší snadnou údržbu, velkou stabilitu a jednoduché posouvání nádobí. Jednoduché ovládání Varnou desku můžete ovládat jednoduše přes knoflíky na pravé straně ve spodní části desky. Pomocí otočných knoflíku si zamáčknutím a otočením zvolíte výkon daného hořáku a poté už jen postavit nádobí a uvařit vámi vybraný pokrm.

Žádaný kus Plynová varná deska Gorenje GT641EXB od známé značky Gorenje je k dispozici na našich stránkách teď až neuvěřitelně levně! Zrovna teď v akci za 4 387 Kč.