Plynová varná deska Mora VDP 646 W OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pojistka StopGas Bezpečnostní pojistky StopGas eliminují... více informací »
Plynová varná deska Mora
Značka: neuvedeno
2 469 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pojistka StopGas Bezpečnostní pojistky StopGas eliminují...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pojistka StopGas Bezpečnostní pojistky StopGas eliminují samovolné vypnutí a případný únik plynu. Pojistka automaticky uzavře přívod plynu při náhodném zhasnutí plamene hořáku, například při přetečení obsahu hrnce nebo průvanu a zaručí vám tak maximální bezpečnost při vaření. Elegantní design Krásný a praktický design plynové varné desky na skle se určitě stane moderním prvkem vaší kuchyně. Čištění je velmi jednoduché a snadné. Integrované zapalování Už žádné hledávání sirek či zapalovače. Stačí pouze otočit knoflíkem a máte vyřešeno. Bezpečné, snadné a pohodlné ovládání.
Hodně žádaný produkt Plynová varná deska Mora VDP 646 jde získat právě zde tady na stránkách v oblíbené rubrice plynové desky. Nyní získáte zlevněné produkty z této sekce za extra cenu. Populární výrobce neuvedeno svým zákazníkům dodává velmi kvalitní zboží. levně. A to je teprve začátek!

Tento kvalitní a žádaný produkt Plynová varná deska Mora VDP 646 W OBAL POŠKOZEN od populární značky neuvedeno můžete najít u nás teď opravdu levně! Ceny od 2 469 Kč.