Podložka pod myš Natec Marmot (NPF-0783)

Ergonomická a přesná Podložka pod myš Natec Marmot je ideálním řešením pro všechny, kteří celý den používají počítačovou myš a namáhají... více informací »
Podložka pod myš Natec
Značka: Natec
139 Kč
Ověřit dostupnost
Ergonomická a přesná Podložka pod myš Natec Marmot je ideálním řešením pro všechny, kteří celý den používají počítačovou myš a namáhají...

Ergonomická a přesná Podložka pod myš Natec Marmot je ideálním řešením pro všechny, kteří celý den používají počítačovou myš a namáhají tak své zápěstí. Nabídne vám unikátní ergonomický polštářek, který poskytuje dokonalou oporu pro vaši ruku a současně díky gelové výplni snižuje tlak na zápěstí. Těšit se můžete také na vysoce přesné snímání pohybu myši díky speciálnímu látkovému povrchu podložky. Dokonalá stabilita Zapomeňte na klouzání podložky po stole. Na její spodní straně se totiž nachází protiskluzová vrstva, která zajistí, že podložka dokonale přilne k povrchu vašeho stolu.

Tento levný produkt Podložka pod myš Natec Marmot (NPF-0783) od společnosti s úžasnou pověstí Natec snadno můžete sehnat nyní za výborné peníze! Aktuálně za super cenu 139 Kč.