Podložka s mírami Rösle, 68 x 53cm

Podložka s mírami Rösle, 68 x 53 cm Podložku na těsto jistě najdeme ve velké části domácností. Perfektně se hodí pro válení těsta, ať už na... více informací »
Podložka s mírami Rösle
Značka: Rösle
805 Kč
Ověřit dostupnost
Podložka s mírami Rösle, 68 x 53 cm Podložku na těsto jistě najdeme ve velké části domácností. Perfektně se hodí pro válení těsta, ať už na...

Podložka s mírami Rösle, 68 x 53 cm Podložku na těsto jistě najdeme ve velké části domácností. Perfektně se hodí pro válení těsta, ať už na domácí pizzu nebo na šťavnatý štrúdl. Určitě ji využijete i pro celkové zpracování těsta od smíchání veškerých surovin, až po konečnou úpravu před vložením do trouby. Pružná a odolná Velkou výhodou je o to, že podložku samotnou lze vložit i s připravenou pochutinou do trouby a nechat péct, avšak na maximální teplotu 230 °C. Po práci se nemusíte ani trápit s jejím umýváním, ale můžete ji nechat umýt v myčce nádobí.

Tento kvalitní produkt Podložka s mírami Rösle, 68 x 53cm od výrobce Rösle pohodlně pořídíte zde teď právě za výhodnou cenu. Nabídky již od 805 Kč.