Podstavec pro notebooky COTEetCI CS5151-MRG

Podstavec pro notebooky COTEetCI růžovo-zlatý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste... více informací »
Podstavec pro notebooky COTEetCI
Značka: neuvedeno
921 Kč
Ověřit dostupnost
Podstavec pro notebooky COTEetCI růžovo-zlatý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste...

Podstavec pro notebooky COTEetCI růžovo-zlatý Stále nemůžete najít tu správnou polohou při sezení u práce na vašem notebooku, a často jste nepřirozeně shrbení, že vás občas i bolí krční páteř? Pak si zkuste pořídit stojan pro notebook, který zajistí, že budete sedět rovně a nebudete se krčit. Podstavec bude navíc perfektně odvádět teplo od vašeho přístroje tak, aby nedošlo k přehřátí. Vyroben je z kvalitního hliníku a jeho konstukce je tak odolná, že vám poslouží i několik let. Je určen pro notebooky do velikosti 17″, ale můžete jej použít třeba i jako stojan pro tablet. Přesto, že jeho konstrukce je z kovu, nemusíte mít strach, že by došlo k poškrábání vašeho zařízení a to nejen proto, že hrany podstavce jsou dokonale zarovnány, ale i proto, že součástí jsou podložky, které případnému poškození předejdou. Stojan je vhodný i pro přenášení, velmi rychle jej složíte, uložíte do tašky, a můžete vyrazit.
Tento kvalitní a levný výrobek můžete pořídit jednoduše tu na našich stránkách ve známé kategorii notebooky! Nyní získáte unikátní zboží ve zmiňované sekci za internetové ceny!

Tento akční a ve slevě výrobek Podstavec pro notebooky COTEetCI CS5151-MRG od značky se zárukou kvality neuvedeno pořídíte u nás právě za výprodejovou cenu! Akční cena 921 Kč.