Pohon pro žaluzie a rolety AQARA Curtain Rolling shutter motor

Pohon pro žaluzie a rolety Aqara Společnost Aqara přišla na trh s inovativním pohonem pro žaluzie a rolety. Ten dokáže jednoduše zautomatizovat... více informací »
Pohon pro žaluzie a rolety AQARA Curtain Rolling
Značka: Aqara
2 190 Kč
Ověřit dostupnost
Pohon pro žaluzie a rolety Aqara Společnost Aqara přišla na trh s inovativním pohonem pro žaluzie a rolety. Ten dokáže jednoduše zautomatizovat...

Pohon pro žaluzie a rolety Aqara Společnost Aqara přišla na trh s inovativním pohonem pro žaluzie a rolety. Ten dokáže jednoduše zautomatizovat běžné rolety, žaluzie Shangri-La a mnoho dalších typů žaluzií. Pyšní se především kvalitním zpracováním a jednoduchým užíváním, což oceníte. Kvalitní zpracování Při výrobě tohoto pohonu si společnost Aqara dala opravdu záležet. Zařízení je vyrobeno z vysoce kvalitního hliníku, díky čemuž je odolné vůči nárazu a korozi. Vše navíc běží na protokolu Zigbee, jenž zajišťuje rychlejší a stabilnější chod systému. Všestranně kompatibilní Vše můžete ovládat pomocí aplikace Aqara Home. Poté můžete vaše rolety či žaluzie ovládat pomocí jediného tlačítka, nebo si nastavit denní či týdenní rozpis, což ještě více přispěje k maximálnímu pohodlí. Propojení s chytrou domácností Aqara Hub je dokonce vyžadováno pro správnou a plnohodnotnou funkčnost.

Oblíbený produkt Pohon pro žaluzie a rolety AQARA Curtain Rolling shutter motor od značky s dobrým jménem Aqara jednoduše najdete v naší internetové nabídce za extra cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 2 190 Kč.