Pomalý odšťavňovač Russell Hobbs 25170-56

Pomalý odšťavňovač Rádi si vychutnáváte čerstvě připravený pomerančový džus k nedělní snídani? Chcete potěšit své přátele... více informací »
Pomalý odšťavňovač Russell Hobbs
Značka: Russell Hobbs
3 128 Kč
Ověřit dostupnost
Pomalý odšťavňovač Rádi si vychutnáváte čerstvě připravený pomerančový džus k nedělní snídani? Chcete potěšit své přátele...

Pomalý odšťavňovač Rádi si vychutnáváte čerstvě připravený pomerančový džus k nedělní snídani? Chcete potěšit své přátele osvěžujícími koktejly? Zasloužili jste si vitamínovou bombu cvičením ve fitku? Pak si zamilujete pomalý odšťavňovač, který pro vás zvládne připravit jakýkoli džus, a to ještě o 80 % tišeji. Čerstvý džus v pohodlí domova Jeho vzhled v kombinaci kartáčované nerezové oceli s černými prvky dodá vaší kuchyni styl a stane se ozdobou vaší kuchyňské linky. Díky pomalé rychlosti odšťavňování, která snižuje tření, si navíc budete moci pochutnávat na studeném džusu bez pěny. Více džusu Abyste ze svého ovoce dostali maximum, navrhli jsme pro vás pomalý odšťavňovač, se kterým získáte až o 37 % více zdravé šťávy. Vychutnejte si třeba sklenici čerstvého ananasového džusu s vědomím, že ani kapka nepřišla nazmar. 2 sítka Máte svůj džus rádi úplně jemný a čistý? Nebo dáváte přednost hustému džusu s kousky šťavnatého ovoce? Díky speciálnímu sítku si ho můžete připravit přesně podle chuti. Jemné sítko se skvěle hodí pro přípravu jablečného džusu pro vaše malé poklady a hrubé sítko zase oceníte při přípravě hustého džusu, který vás postaví na nohy po tréninku v posilovně. Hodně povedený výrobek Pomalý odšťavňovač Russell Hobbs je k dostání nyní tady na našem webu zařazený v kategorii šnekové! Nyní si můžete pořídit ještě další výrobky z této známé rubriky za nejnižší cenu! Tato vyjímečná značka Russell Hobbs má k dispozici prvotřídní zboží Nakupujte výhoděn u nás! Naše nabídka je široká, podívejte se taky na více kousků od dodavatele Russell Hobbs. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný produkt Pomalý odšťavňovač Russell Hobbs 25170-56 od spolehlivé značky Russell Hobbs pořídíte právě za parádní cenu. Akční cena od 3 128 Kč.