Pouzdro na tablet 9-10″ GreenGo Unicorn (LCSUNUN9) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pouzdro pro tablety GreenGo Unicorn Chcete aby váš tablet byl... více informací »
Pouzdro na tablet 9-10" GreenGo Unicorn (LCSUNUN9) OBAL
Značka: neuvedeno
261 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pouzdro pro tablety GreenGo Unicorn Chcete aby váš tablet byl...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pouzdro pro tablety GreenGo Unicorn Chcete aby váš tablet byl chráněn před případným poškrábáním displeje nebo celkovým poškození? Potom je pouzdro značky GreenGo skvělou volbou. Tablet jednoduše připevníte k pouzdru a jistě oceníte i to, že díky svým rozměrům se vám velikost tabletu o moc nezvětší. S pouzdrem zůstává přístup k tlačítkům a konektorům nezměněn a s kvalitními materiály, ze kterých bylo pouzdro vyrobeno, se můžete spolehnout, že vám obal poslouží i po několik sezón. Pouzdro je kompatibilní s tablety o velikosti 9-10″ a v neposlední řadě vás jistě potěší i jeho jedinečný a zajímavý motiv. Tento levný produkt Pouzdro na tablet 9-10″ GreenGo Unicorn pořídíte ještě tu na našich stránkách umístěný v sekci pro pc. Máme pro vás unikátní zboží z této kategorie za super peníze! Věhlasná značka neuvedeno vás a vaše blízké obohatí o vynikající zboží za výborné peníze. Udělejte radost sami sobě.

Unikátní a oblíbený výrobek Pouzdro na tablet 9-10" GreenGo Unicorn (LCSUNUN9) OBAL POŠKOZEN od předního výrobce neuvedeno můžete pořídit zde teď právě za výborné peníze! Levně za 261 Kč.