Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini 11, kožené, popruh, růžová

Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini 11 Pouzdro s rozměry 135 × 135 × 45 mm je navržené přímo pro fotoaparáty Fujifilm Instax Mini... více informací »
Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini
Značka: Fuji
399 Kč
Ověřit dostupnost
Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini 11 Pouzdro s rozměry 135 × 135 × 45 mm je navržené přímo pro fotoaparáty Fujifilm Instax Mini...

Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini 11 Pouzdro s rozměry 135 × 135 × 45 mm je navržené přímo pro fotoaparáty Fujifilm Instax Mini 8, 9 a 11, takže máte jistotu, že vám do něj bude přístroj dokonale pasovat. Jednoduché, avšak elegantní zpracování vám padne ke každému outfitu a navíc skvěle ochrání fotoaparát před větrem, sluncem, prachem, deštěm i před nárazy. Pouzdro také disponuje praktickým popruhem, takže si můžete fotoaparát pohodlně zavěsit na rameno a vzít ho s sebou kamkoliv budete chtít. Tento akční a ve slevě produkt můžete pořídit lehce tady na webu v oblíbené kategorii pro foto. Nyní si můžete vybrat ještě jiné výrobky ze zmíněné sekce za nejnižší cenu.

Výjimečný kousek Pouzdro pro fotoaparát Instax Mini 11, kožené, popruh, růžová od dodavatele s dlouholetou historií Fuji lze sehnat tady a teď za výhodnou cenu! Aktuálně v akci za 399 Kč.