Pouzdro pro Lenovo Tab M10 (ZG38C03033) OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chráněn ze všech stran Černé pouzdro společně s fólií... více informací »
Pouzdro pro Lenovo Tab M10
Značka: Lenovo
278 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chráněn ze všech stran Černé pouzdro společně s fólií...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Chráněn ze všech stran Černé pouzdro společně s fólií na displej spolehlivě udrží váš tablet Lenovo Tab M10 v bezpečí před poškrábáním a nečistotami. Chráněn bude ze všech stran včetně hran a rohů. Zároveň vám nebude odepřen přístup ke konektorům a ovládacím prvkům díky přesným výřezům. Bezpečí kam se podíváš Flipové pouzdro poslouží také jako stojánek pro váš tablet. Na omak je povrch pouzdra příjemný a neklouzavý. Ochranná fólie navíc zajistí, že displej vašeho tabletu zůstane bez škrábanců.
Zlevněný kus lze zakoupit pohodlně u nás v oblíbené rubrice pro pc! Nyní můžete koupit skvělé produkty z této oblíbené rubriky za super peníze. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce více produktů značky Lenovo. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento akční produkt Pouzdro pro Lenovo Tab M10 (ZG38C03033) OBAL POŠKOZEN od oblíbené značky Lenovo můžete dostat u nás právě za příznivou cenu! V současnosti pořídíte za cenu 278 Kč.