Pouzdro pro Lenovo TAB P11 (ZG38C03349) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Spolehlivá ochrana pro vaše zařízení Elegantní a praktické... více informací »
Pouzdro pro Lenovo TAB P11 (ZG38C03349)
Značka: Lenovo
370 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Spolehlivá ochrana pro vaše zařízení Elegantní a praktické...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Spolehlivá ochrana pro vaše zařízení Elegantní a praktické flipové pouzdro společně s fólií na displej dokonale ochrání váš tablet Lenovo P11 před poškozením. Flipové pouzdro chrání tablet před poškrábáním, prachem, špínou a nechtěným pádem. Kromě těchto aspektů určitě oceníte praktický stojánek, který lze jednoduše složit z přední části pouzdra. Fólie na displej brání poškození displeje a vyznačuje se vysokou citlivostí doteku. Speciální vrstva této fólie zabraňuje zanechávání otisků prstů na povrchu. S tímto pouzdrem si můžete být jistí, že váš tablet bude v bezpečí. Nový produkt Pouzdro pro Lenovo TAB P11 (ZG38C03349) najdete prostě tady a teď na našich stránkách ve známé kategorii notebooky! Nyní můžete získat skvělé výrobky z této populární kategorie v bezva akci. Věhlasný dodavatel Lenovo představuje top produkty.!

Žádaný produkt Pouzdro pro Lenovo TAB P11 (ZG38C03349) POUŽITÉ, NEOPOTŘEBENÉ ZBO od dodavatele kvalitních produktů Lenovo je dostupný zrovna dneska za super cenu. Nyní získáte od 370 Kč.