Pouzdro pro Realme 9 Pro+ 5G/9 4G, černá

Stylová ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Flipbook Duet v černé barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k... více informací »
Pouzdro pro Realme 9 Pro+
Značka: Winner Group
290 Kč
Ověřit dostupnost
Stylová ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Flipbook Duet v černé barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k...

Stylová ochrana pro váš telefon Stylové ochranné pouzdro Flipbook Duet v černé barvě je navrženo tak, aby dokonale ladilo k vašemu telefonu Realme 9 Pro+ 5G/9 4G a přesto umožnilo snadné ovládání. Stačí otevřít přední stranu stejně jako knížku a telefon můžete používat. Tento způsob otevírání také umožňuje pouzdro využívat i jako stojan na kterém můžete sledovat film nebo videa přímo z Vašeho mobilu, který budete mít postavený před sebou. Je navrženo přesně pro Váš telefon, díky čemuž tak budete mít přístup ke všem důležitým konektorům a tlačítkům. Je vyrobeno z odolného a moderního materiálu, který chrání váš telefon proti poškození.

Tento vynikající kousek Pouzdro pro Realme 9 Pro+ 5G/9 4G, černá od společnosti se zárukou kvality Winner Group snadno pořídíte právě teď u nás trvale výhodně! Na našich stránkách za 290 Kč.