Powerbanka Swissten 6000mAh, Li-ion, 2xUSB, se svítilnou

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Stylová powerbanka do kapsy Powerbanka Swissten s kapacitou 6000 mAh... více informací »
Powerbanka Swissten 6000mAh
Značka: Swissten
125 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Stylová powerbanka do kapsy Powerbanka Swissten s kapacitou 6000 mAh...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Stylová powerbanka do kapsy Powerbanka Swissten s kapacitou 6000 mAh vám umožní nabít až dva telefony na jedno nabití pomocí dvou USB portů. Stylová, sexy a malá powerbanka se díky svému provedení vejde do každé kapsy. Nenechá vás na suchu Také se Vám stává, že se Váš telefon vybije zrovna v tu nejnevhodnější chvíli? S USB powerbankou na mobil Swissten už nemusíte panikařit pokaždé, když na Vašem telefonu začne blikat ikona vybité baterie a vy u sebe zrovna nemáte nabíječku ani žádný zdroj elektrické energie. S touto přenosnou stanicí můžete kromě telefonů nabíjet také MP3, MP4 přehrávače, digitální fotoaparáty, GPS navigace, tablety, iPody, kapesní herní konzole, zkrátka většinu mobilních zařízení, která obsahují baterie. Ideální společník na cesty Ptáte se, jak to funguje? USB stanici nabijete v pohodlí domova a tuto energii pak jednoduše, kdykoli budete chtít, přenesete pomocí USB portu do svého telefonu či jiného zařízení, kterému bude docházet baterie. Stanici lze plně nabít zhruba za 2 – 3 hodiny. Je ideálním společníkem na cesty. Díky svým kapesním rozměrům a téměř zanedbatelné hmotnosti ji můžete nosit neustále při sobě. Stav baterie signalizuje LED kontrolka umístěná na vrchní straně stanice. V balení naleznete 1 kus nabíjecí stanice. Super výrobek Powerbanka Swissten 6000mAh, Li-ion, 2xUSB, se svítilnou můžete najít také tady u nás umístěný v rubrice pro mobily. Připravili jsme pro vás ještě ostatní kusy z této populární kategorie za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další prověřené kousky značky Swissten. Najdete je níže na této stránce.

Oblíbený a akční produkt Powerbanka Swissten 6000mAh, Li-ion, 2xUSB, se svítilnou od výrobce se skvělou pověstí Swissten snadno naleznete zrovna za nejnižší cenu. Nabídky již od 125 Kč.