Pračka s předním plněním AEG ProSteam L7FOE48SC, B, 8kg

Něco pro zaryté odpůrce žehlení Předem plněnou automatickou pračku AEG L7FOE48SC si jistě zamilujete především díky tomu, že vás ušetří... více informací »
Pračka s předním plněním
Značka: AEG
13 990 Kč
Ověřit dostupnost
Něco pro zaryté odpůrce žehlení Předem plněnou automatickou pračku AEG L7FOE48SC si jistě zamilujete především díky tomu, že vás ušetří...

Něco pro zaryté odpůrce žehlení Předem plněnou automatickou pračku AEG L7FOE48SC si jistě zamilujete především díky tomu, že vás ušetří otravného žehlení. Jedinečná technologie ProSteam® každý prací cyklus zakončuje párou, která omezí pomačkání prádla až o třetinu. Tím velice významně ušetří práci s žehlením, a vy si tak můžete efektivněji rozvrhnout svůj volný čas. Bere ohled na množství prádla Nezáleží na tom, zda perete jediné tričko nebo zcela naplníte kapacitu bubnu. Technologie ProSense® každou náplň zváží a snímače upraví délku praní pro optimální péči o prádlo, a to s nízkými nároky na spotřebu vody a energie. Díky tomu se tkanina tolik neopotřebovává a déle si zachová svoji barvu i texturu. Více času, méně výdajů a námahy Pračka disponuje spoustou chytrých funkcí. Ty nejenže se téměř profesionálně postarají o vaše oblečení, které po vyprání zůstává svěží a jako nové, ale také vás potěší z hlediska úspory času a peněz, kterou přináší, a celkově přispívají k delší životnosti spotřebiče. Například TimeSave zajistí vysoce efektivní praní v mnohem kratším čase, a tedy s nižší spotřebou energie a vody. Ne nadarmo se tak pračka může chlubit energetickou třídou B. Dopřejte si celodenní komfort v hebkém prádle Pračka je k prádlu velice šetrná. S funkcí SoftPlus se použitá aviváž dostává do prádla rovnoměrně do každého vlákna. Tkaniny jsou po vyprání jako nové a k tomu velice příjemné na dotek. Invertorový motor Bezkartáčový invertorový motor ÖKOInventor pracuje úsporně, v naprosté tichosti a přitom maximálně účinně. Společnost AEG na tento typ motoru poskytuje doživotní záruku.

Tento designový výrobek Pračka s předním plněním AEG ProSteam L7FOE48SC, B, 8kg od skvělého výrobce AEG můžete získat zrovna dneska za extra cenu! Aktuálně výhodně za 13 990 Kč.