Pračka s předním plněním Beko WRE6612CSBSW BX, A+++, 6kg VADA VZH

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace, škrábanec. Pračka Beko 6612 CS BSW Volně stojící pračka s... více informací »
Pračka s předním plněním Beko WRE6612CSBSW BX
Značka: Beko
7 301 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace, škrábanec. Pračka Beko 6612 CS BSW Volně stojící pračka s...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace, škrábanec. Pračka Beko 6612 CS BSW Volně stojící pračka s předním plněním BEKO 6612 CS BSW​ je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Díky své nízké spotřebě spadá do nejúspornější energetické třídy A+++ a tím šetří nejen životní prostředí, ale také vaše výdaje. Její kapacita je pro 6 kg prádla a na výběr máte z 15 programů. Vše snadno nastavíte na ovládacím panelu s přehledným displejem. Energetická třída A+++ BEKO 6612 CS BSW se řadí do skupiny spotřebičů s nejúspornější energetickou třídou A+++, která je šetrná k životnímu prostředí i k vašim výdajům. Kapacita 6 kg Pračka s předním plněním pojme až 6 kg prádla a vybrat si můžete až z 15 různých programů. Pračka stále jako nová DrumClean program zajistí díky rychlým a prudkým pohybům, že veškeré zbytky prášků nebo textílií budou odstraněny a pračka bude krásně čistá jako kdybyste si ji právě pořídili. Program Tmavé prádlo Speciální program pro tmavé oblečení pere při nízké teplotě s jemným pohybem bubnu a s nízkými otáčkami. Díky tomu se nemusíte bát o trvanlivost barvy u vašeho tmavého prádla. Program Košile Jistě oceníte program pro praní košil, který dokonale a hlavně šetrně vypere košile při teplotě 40 °C. Program Hygiene Ochraňte svoji rodinu před různými alergeny a bakteriemi, které jsou součástí našeho každodenního života. S programem Hygiene dojde k odstranění většiny bakterií, pylů a podobně a vy tak budete mít hygienicky čisté prádlo. Program Xpress Super Short Pokud potřebujete rychle čisté prádlo, tak jistě oceníte extra rychlý program, který vypere 2 kg prádla během 14 minut. Denní Express Program Denní Express vypere plnou kapacitu pračky při teplotě 30 °C za 28 minut. Program Ruční praní Už se nemusíte bát svěřit pračce ani ty nejjemnější materiály jako hedvábí a kašmír. S programem Ruční praní vám zajistí velmi jemné praní bez poškození vláken. Program Vlna v pračce Program Vlna si poradí s vlněnými oděvy, velmi jemně je vypere a můžete se spolehnout na to, že neztratí ani svůj tvar. Funkce Sport Díky funkci Sport máte jistotu, že vaše sportovní oblečení si zachová svoji funkčnost.

Vynikající produkt Pračka s předním plněním Beko WRE6612CSBSW BX, A+++, 6kg VADA VZH od společnosti s úžasnou pověstí Beko jednoduše můžete najít právě nyní opravdu levně! Nyní můžete mít za 7 301 Kč.