Pračka s předním plněním Beko WTV8744CSXWADST, A+++, 8 kg VADA VZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, podřený levý roh (u násypky). Vezme si jen tolik, kolik opravdu... více informací »
Pračka s předním plněním Beko WTV8744CSXWADST
Značka: Beko
10 311 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, podřený levý roh (u násypky). Vezme si jen tolik, kolik opravdu...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má použito, podřený levý roh (u násypky). Vezme si jen tolik, kolik opravdu potřebuje Automatické dávkování pracího prostředku šetří čas i peníze. Zásobník pojme prací gel až na 23 pracích cyklů a při každém praní jej nadávkuje přesně tak akorát, aby nedocházelo k jeho plýtvání, a výsledek praní byl na jedničku. Konec osamělým ponožkám na dně koše Nečekejte se zapomenutou ponožkou do dalšího praní a přidejte ji k ostatním, i když už zrovna perete. S možností přidání prádla AddXtra lze u vybraných programů rychle a bez čekání přidat všechny zapomenuté kousky, takže žádná ponožka už nemusí čekat osamělá na dně koše. Naplnění bez boje S velkými dveřmi o průměru 34 cm již nemusíte bojovat s oblečením, které vkládáte do pračky. Dvířky pohodlně projde cokoliv, ať už je to huňatý svetr nebo objemné povlečení. Hedvábí do pračky? Bez obav! Netrapte se praním v ruce, když můžete v pračce Beko prát i tkaniny jako je hedvábí či kašmír. Program na ruční praní je upraven tak, aby šetrně odstranil nečistoty z nejjemnějšího prádla, bez poškození a s perfektním výsledkem. Zabodujte s čistým dresem Program Sport vypere šetrně nejen sportovní, ale i membránové oblečení. Odstraní veškeré nečistoty, a přitom zachová funkčnost materiálů. Můžete se tak spolehnout, že vaše oblíbené triko bude parťákem ve hře i nadále. Pro klid váš i sousedů S Nočním režimem praček Beko se nemusíte noci bát. Snížení hlučnosti na minimální úroveň je dosaženo šetrnými pohyby bubnu a vynecháním závěrečného odstřeďování. Prádlo tak počká v čisté vodě a ráno, až se vyspíte do růžova, ho můžete nechat odstředit. Vyprané prádlo bez pomačkání Ne vždy se poštěstí hned po doprání prádlo z pračky vyndat. Díky automatické ochraně proti zmačkání se buben v pravidelných intervalech po dobu až 8 hodin po doprání otáčí, aby prádlo nezůstalo ležet na jednom místě, nebylo pomačkané a bylo jednodušší ho vyžehlit. Čistá pračka stále jako nová Pračka se umí postarat nejen o čistotu prádla, ale i sama o sebe. Program DrumClean je sestaven tak, aby rychlými a prudkými pohyby vody odstranil veškeré zbytky prášku, textilií a aviváže a pračka tak byla stále čistá a věrně sloužila roky. Poradí si s každou skvrnou Fotbal je skvělá hra, ale odstraňování skvrn po trávě už tak zábavné není. Naštěstí program StainExpert™ zvládne odstranit až 24 druhů skvrn díky kombinaci různých teplot, specifickým pohybům bubnu a doby praní a máčení. Myslíme na životní prostředí a vaši peněženku Pračka Beko je navržena tak, aby spotřebovala co nejméně energie. Proto má energetickou třídu A+++. Tímto způsobem se daří šetřit nejen vaše peníze, ale i životní prostředí. Vaše oblíbené tričko čisté už za 14 minut Narozeninová oslava je už dnes večer a vaše oblíbené šaty jsou v koši na prádlo. Nezoufejte, pračka Beko s programem Xpress Super Short dokáže vyprat až 2 kg prádla za 14 minut, takže než se nasnídáte, jsou šaty na ramínku a večer připravené na sebe.
Tento nejprodávanější produkt Pračka s předním plněním Beko WTV8744CSXWADST, A+++, 8 jde koupit zrovna tu na webu umístěný v sekci pračky beko. Máme pro vás ještě další produkty ve zmíněné kategorii za super peníze! U zákazníků oblíbený výrobce Beko dlouhodobě prodává velmi kvalitní výrobky za dobrou cenu. Však to vidíte sami!

Tento designový produkt Pračka s předním plněním Beko WTV8744CSXWADST, A+++, 8 kg VADA VZ od dodavatele s dlouholetou historií Beko pohodlně pořídíte zde za výhodné peníze! Zrovna nyní za cenu 10 311 Kč.