Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0, 6 kg OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Předem plněná pračka Beko WUE 6512 CSX0 Přenechejte vaše... více informací »
Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0
Značka: Beko
7 591 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Předem plněná pračka Beko WUE 6512 CSX0 Přenechejte vaše...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Předem plněná pračka Beko WUE 6512 CSX0 Přenechejte vaše špinavé oblečení předem plněné pračce Beko WUE 6512 CSX0, která si s ním dokonale poradí. Řadí se do skupiny spotřebičů s nízkou energetickou třídou A+++, která je šetrná k životnímu prostředí a zejména k vašim výdajům. 15 pracích programů Pračka Beko je vybavena 15 pracími programy, takže nebudete mít problém vybrat ten nejlepší, přesně pro vaše špinavé prádlo. Navíc je vybavena funkcí odloženého startu, který vám umožní přesně nastavit čas praní. Na jedno naplnění pojme až 6 kg prádla a dosahuje maximální rychlosti odstředění 1000 ot./min. Hi-Tech topení Kvalitní Hi-Tech topení je pokryto vrstvou niklu, které dokonale chrání proti korozi, a jeho životnost je až 100 krát vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy. Proto není třeba používat další ochranná opatření proti poškození či usazování vodního kamene. Program na čištění pračky Pokud chcete mít vaše prádlo dokonale čisté, tak musí být čistá i pračka, které svoje oblíbené kousky svěřujete. Proto jistě oceníte speciální program na čištění bubnu, potrubí, nádobky na prášek a dalších vnitřních částí spotřebiče. Program Tmavé prádlo Díky programu, který je speciálně určený pro tmavé prádlo, se už nemusíte strachovat o trvanlivost barvy vašeho oblíbeného kousku oblečení. Program je citlivý ke všem látkám a praní probíhá při nízkých teplotách s jemným pohybem bubnu a nízkými otáčkami. Program Košile Tento program pere při teplotě 40 °C a je navržený pro praní košil. Program zajistí velmi jemné praní, které nepoškodí tkaninu košile a ta si zachová krásně zářivě bílou barvu. Program Sport Tento jedinečný program je navržený speciálně pro aktivní lidi. Program Ruční praní Díky programu Ruční praní se už nemusíte bát svěřit pračce i ty nejjemnější látky jako je kašmír či hedvábí. Program Mini/Mini 14 Extra rychlý program vám umožní vyprat 2 kg prádla během 14 minut. AquaFusion Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou.Tento neodolatelný produkt lze pořídit bez obtíží tady a teď na našich stránkách zařazený v sekci pračky beko. Připravili jsme pro vás ostatní produkty ve zmiňované kategorii z pohodlí domova. U zákazníků oblíbená značka Beko vám může poskytnout velmi kvalitní produkty. za parádní cenu. U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více kousků od výrobce Beko. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený produkt Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0, 6 kg OBAL POŠKOZEN od přední společnosti Beko snadno můžete najít právě teď v nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu. Cenově vychází na 7 591 Kč.