Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0, A+++, 6 kg VADA VZHL

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec na přední straně vlevo. Předem plněná pračka Beko WUE 6512... více informací »
Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0
Značka: Beko
6 871 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec na přední straně vlevo. Předem plněná pračka Beko WUE 6512...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má škrábanec na přední straně vlevo. Předem plněná pračka Beko WUE 6512 CSX0 Přenechejte vaše špinavé oblečení předem plněné pračce Beko WUE 6512 CSX0, která si s ním dokonale poradí. Řadí se do skupiny spotřebičů s nízkou energetickou třídou A+++, která je šetrná k životnímu prostředí a zejména k vašim výdajům. 15 pracích programů Pračka Beko je vybavena 15 pracími programy, takže nebudete mít problém vybrat ten nejlepší, přesně pro vaše špinavé prádlo. Navíc je vybavena funkcí odloženého startu, který vám umožní přesně nastavit čas praní. Na jedno naplnění pojme až 6 kg prádla a dosahuje maximální rychlosti odstředění 1000 ot./min. Hi-Tech topení Kvalitní Hi-Tech topení je pokryto vrstvou niklu, které dokonale chrání proti korozi, a jeho životnost je až 100 krát vyšší ve srovnání se standardními topnými tělesy. Proto není třeba používat další ochranná opatření proti poškození či usazování vodního kamene. Program na čištění pračky Pokud chcete mít vaše prádlo dokonale čisté, tak musí být čistá i pračka, které svoje oblíbené kousky svěřujete. Proto jistě oceníte speciální program na čištění bubnu, potrubí, nádobky na prášek a dalších vnitřních částí spotřebiče. Program Tmavé prádlo Díky programu, který je speciálně určený pro tmavé prádlo, se už nemusíte strachovat o trvanlivost barvy vašeho oblíbeného kousku oblečení. Program je citlivý ke všem látkám a praní probíhá při nízkých teplotách s jemným pohybem bubnu a nízkými otáčkami. Program Košile Tento program pere při teplotě 40 °C a je navržený pro praní košil. Program zajistí velmi jemné praní, které nepoškodí tkaninu košile a ta si zachová krásně zářivě bílou barvu. Program Sport Tento jedinečný program je navržený speciálně pro aktivní lidi. Program Ruční praní Díky programu Ruční praní se už nemusíte bát svěřit pračce i ty nejjemnější látky jako je kašmír či hedvábí. Program Mini/Mini 14 Extra rychlý program vám umožní vyprat 2 kg prádla během 14 minut. AquaFusion Díky systému AquaFusion je téměř 100% pracího prostředku využito pro praní. Nedochází k jeho ztrátě jako v běžných pračkách, které část pracího prostředku spláchnou s vytékající vodou. Designový kousek Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0, A+++, 6 kg VADA VZHL lze koupit již dnes tady na našich stránkách umístěný v rubrice pračky beko. Nyní můžete koupit nové výrobky z naší sekce v bezva akci. Tím ale ovšem naše nabídka nekončí, náš sortiment je široký. Prozkoumejte u nás další prověřené produkty od dodavatele Beko. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel Beko dlouhodobě vyrábí kvalitní sortiment !

Neodolatelný výrobek Pračka s předním plněním Beko WUE 6512 CSX0, A+++, 6 kg VADA VZHL od výrobce s mnohaletou tradicí Beko jednoduše získáte právě skutečně levně. Levně za cenu 6 871 Kč.