Pračka s předním plněním Candy CO 1475TXE/1-S POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CO... více informací »
Pračka s předním plněním Candy CO 1475TXE/1-S
Značka: neuvedeno
6 577 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CO...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CO 1475TXE/1-S se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Disponuje kapacitou pro 7 kg prádla a dosahuje maximálních otáček 1400 ot./min. Propojte vaši pračku s Wi-Fi Pračku můžete propojit pomocí mobilní aplikace Candy Simply-Fi za použití technologie Wi-Fi a rozšířit si tak základní nabídku o další škálu chytrých funkcí. Využijte možnosti ovládat spotřebič na dálku nebo si nechte navrhnout vhodný program praní. Pomocí funkce Smart check-up získáte informaci o aktuálním stavu vašeho spotřebiče a v případě poruchy pračky vám nabídne řešení a poradí, jak postupovat dále. Rychlé a efektivní programy Pračka Candy Smart Pro nabízí velkou řadu rychlých programů, které vyperou vaše prádlo od 15 do 59 minut. Máte tak možnost efektivnějšího využití času i vašich financí. Vysoká účinnost praní Technologie Active Motion zesílí čistící účinektím, že zvýší rychlost otáčení bubnu n více úrovních během praní. Určete si začátek praní Vhod vám zajisté přijde také odložený start, díky kterému bude prádlo připraveno ve chvíli, kdy si řeknete. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu můžete spustit pračku i v době, kdy jste mimo domov, tak abyste po návratu už jen vyndali suché prádlo.
Tento vynikající produkt Pračka s předním plněním Candy CO 1475TXE/1-S POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE můžete nakoupit teď tady na našich stránkách v rubrice pračky candy. Prozkoumejte unikátní zboží z této populární sekce za výprodejovou cenu! Známý výrobce neuvedeno pro vás připravuje kvalitní zboží. za příznivou cenu. Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce také další produkty od značky neuvedeno. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento zlevněný výrobek Pračka s předním plněním Candy CO 1475TXE/1-S POUŽITÉ, NEOPOTŘEBE od dodavatele s dobrým jménem neuvedeno pohodlně seženete v aktuální nabídce napořád výhodně! Nyní zakoupíte za 6 577 Kč.