Pračka s předním plněním Candy CS 1482DE/1-S OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart... více informací »
Pračka s předním plněním Candy
Značka: neuvedeno
6 831 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart Touch umožňuje bezkontaktní připojení pomocí funkce NFC pouhým přiložením telefonu k ovládacímu panelu. Využít tak můžete díky aplikaci další doplňkové možnosti jako např. stahování dalších programů či Chytrou kontrolu přístroje. S chytrými funkcemi máte vše pod kontrolou Díky funkci My Statistic můžete ovládat ty nejčastěji používané programy a naučit se, jak zlepšit jejich používání. Pro tento model pračky Candy lze k základním 16 programům, kterými disponuje, stahovat další prostřednictvím funkce Smart Cycles, a najít si tak vždy optimální řešení pro vaše prádlo. Nastala porucha? Funkce Smart check-up poradí, co s tím Funkce Smart check-up vám kdykoli poskytne veškeré informace o aktuálním stavu vašeho spotřebiče. V případě, že dojde k poruše, vám poradí s dalším postupem. Můžete tím předejít nákladům za opravu v servisu, zároveň tím prodloužíte životnost vaší pračce. Rychlé a efektivní programy Pračka Candy nabízí až 4 rychlé programy, které zvládnou vyprat vaše oblíbené kousky za méně než hodinu a pokaždé se skvělým výsledkem! Máte tak možnost efektivnějšího využití času, aniž by byl ošizen výkon praní. Kg Detektor zajistí významnou úsporu energií a času Pračka minimalizuje spotřebovanou elektřinu a snižuje množství odpadu. Citlivé senzory hmotnosti detekují množství vloženého prádla a automaticky upravují množství spotřebované vody a elektřiny. Poloviční náplň tak může uspořit až o 70 % více vody, času a energie! Nastavte si praní podle svých potřeb S velmi praktickou funkcí odložený start bude prádlo připraveno, kdy si vy určíte. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu vám odpadnou starosti se zapáchajícím mokrým prádlem, které zůstalo uvnitř pračky po vyprání příliš dlouho.

Tento skvělý výrobek Pračka s předním plněním Candy CS 1482DE/1-S OBAL POŠKOZEN od skvělé značky neuvedeno lze nakoupit tady a teď právě za mimořádně nízkou cenu. Nyní lze objednat jen za 6 831 Kč.