Pračka s předním plněním Candy CSO 1275TBE/1-S, 7kg POUŽITÉ, NEOP

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CSO... více informací »
Pračka s předním plněním Candy CSO 1275TBE/1-S
Značka: neuvedeno
6 755 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CSO...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CSO 1275TBE/1-S je skvělým pomocníkem do každé domácnosti. Disponuje kapacitou pro 7 kg prádla a dosahuje maximálních otáček 1200 ot./min. Propojte vaši pračku s Wi-Fi Spotřebič je možné pomocí aplikace propojit s Wi-Fi a rozšířit si tak základní nabídku o další škálu chytrých funkcí. Využijte možnosti ovládat spotřebič na dálku nebo si nechte navrhnout vhodný program praní. Rychlé a efektivní programy Pračka Candy nabízí velkou řadu rychlých programů, které vyperou vaše prádlo od 30 do 90 minut. Máte tak možnost efektivnějšího využití času i vašich financí. Určete si začátek praní Vhod vám zajisté přijde také odložený start, díky kterému bude prádlo připraveno ve chvíli, kdy si řeknete. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu můžete spustit pračku i v době, kdy jste mimo domov, tak abyste po návratu už jen vyndali suché prádlo. Velmi žádaný produkt Pračka s předním plněním Candy CSO 1275TBE/1-S, 7kg POUŽITÉ, NEOP jde sehnat právě teď tady a teď na našich stránkách v sekci pračky candy! Podívejte se na ještě ostatní produkty z naší sekce za super peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. Podívejte se také na další prověřené zboží od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Dodavatel neuvedeno dlouhodobě vyrábí vynikající sortiment . Přesvědčte se.

Tento velmi oblíbený výrobek Pračka s předním plněním Candy CSO 1275TBE/1-S, 7kg POUŽITÉ, NEOP od našeho předního výrobce neuvedeno jednoduše můžete získat u nás teď výhodně! Akční ceny již od 6 755 Kč.