Pračka s předním plněním Candy CSO4 1475TE/1-S VADA VZHLEDU, ODĚR

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace - škrábance. Maximálně šetrná péče Pračka s předním... více informací »
Pračka s předním plněním Candy CSO4 1475TE/1-S
Značka: neuvedeno
6 792 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace - škrábance. Maximálně šetrná péče Pračka s předním...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace – škrábance. Maximálně šetrná péče Pračka s předním plněním Candy CSO4 1475TE/1-S se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Disponuje kapacitou pro 7 kg prádla a dosahuje maximálních otáček 1400 ot./min. Propojte vaši pračku s Wi-Fi Pračku můžete propojit pomocí mobilní aplikace za použití technologie Wi-Fi a rozšířit si tak základní nabídku o další škálu chytrých funkcí. Využijte možnosti ovládat spotřebič na dálku nebo si nechte navrhnout vhodný program praní. Rychlé a efektivní programy Pračka Candy nabízí velkou řadu rychlých programů, které vyperou vaše prádlo od 30 do 90 minut. Máte tak možnost efektivnějšího využití času i vašich financí. Určete si začátek praní Vhod vám zajisté přijde také odložený start, díky kterému bude prádlo připraveno ve chvíli, kdy si řeknete. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu můžete spustit pračku i v době, kdy jste mimo domov, tak abyste po návratu už jen vyndali suché prádlo.Tento nejprodávanější výrobek Pračka s předním plněním Candy CSO4 1475TE/1-S VADA VZHLEDU, ODĚR seženete teď tu na webu v populární rubrice pračky candy! Podívejte se na ještě jiné výrobky z naší kategorie za super peníze! Značka neuvedeno může nabídnout vynikající sortiment. za neuvěřitelně výhodné ceny. Však to vidíte sami!

Velmi prodávaný produkt Pračka s předním plněním Candy CSO4 1475TE/1-S VADA VZHLEDU, ODĚR od našeho známého výrobce neuvedeno lze nakoupit tady za neuvěřitelně výhodnou cenu. Aktuálně za super cenu 6 792 Kč.