Pračka s předním plněním Candy RO 1496DWMCE/1-S OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Candy RO 1496DWMCE/1-S Předem... více informací »
Pračka s předním plněním
Značka: neuvedeno
9 016 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Candy RO 1496DWMCE/1-S Předem...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Candy RO 1496DWMCE/1-S Předem plněná pračka Candy RO 1496DWMCE/1-S s kapacitou pro 9 kg prádla a až 1400 otáčkami za minutu patří do skupiny úsporných spotřebičů s energetickou třídou A. Hlavní předností této pračky z řady Candy RapidÓ je možnost propojení se smartphonem, které vám otevře dveře k novým funkcím a cestám efektivního využití vašeho času. Široká nabídka pracích cyklů Vybírejte mezi 16 základními programy které dodá vašemu prádlu přesně takovou péči, jakou vyžaduje. Pokud potřebujete mít vaše oblíbené kusy oblečení připravené v co nejrychlejším čase, lze využít některý z 9 rychlých programů, které se o prádlo postarají za méně než 1 hodinu a vždy s dokonalým výsledkem. Snadný výběr programu provedete otočným knoflíkem, veškeré nastavení se zobrazí na přehledném LED displeji. Nelamte si hlavu s výběrem programu Nejste si jistí, který program zvolit? Snadná pomoc! Stačí hromadu prádla vyfotit vaším smartphonem a s pomocí funkce Snap & Wash najdete ten nejvhodnější cyklus na základě množství, materiálu a barvy prádla. Zároveň dochází k automatickému nastavení správné teploty a rychlosti odstřeďování na míru. Postarejte se o své špinavé prádlo, bez ohledu na to, kde se právě nacházíte S pračkou Candy RapidÓ si nikdy nebudete připadat „jako pes u boudy“. Díky aplikaci simply-Fi můžete spotřebič ovládat a kontrolovat na dálku prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Začátek praní si bez potíží nastavíte třeba z práce. Zvolte funkci odložený start a mějte oblečení čerstvě vyprané v okamžik, kdy se vrátíte domů. Aplikace vám tím umožní věnovat ušetřený čas jiným věcem, což učiní váš život ještě pohodlnější. Ovládejte vaši pračku hlasem Aplikace simply-Fi lze také ovládat hlasem. Stačí vyslovit příkaz a pračka se už o všechno postará. Program, který ocení každý alergik Program Daily Hygiene čistí prádlo do hloubky vláken, zajistí tak maximální čistotu a hygienu vašeho oblečení za méně než 59 minut.

Tento exkluzivní produkt Pračka s předním plněním Candy RO 1496DWMCE/1-S OBAL POŠKOZEN od značky se skvělou pověstí neuvedeno dostanete zde teď až neuvěřitelně levně. Výhodně za 9 016 Kč.