Pračka s předním plněním Candy RO41274DWMCE/1-S VADA VZHLEDU, ODĚ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním Candy RO41274DWMCE/1-S Předem plněná... více informací »
Pračka s předním plněním Candy
Značka: neuvedeno
8 591 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním Candy RO41274DWMCE/1-S Předem plněná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním Candy RO41274DWMCE/1-S Předem plněná pračka Candy RO41274DWMCE/1-S s kapacitou pro7 kg prádla a až 1200 otáčkami za minutu patří do skupiny úsporných spotřebičů s energetickou třídou A. Hlavní předností této pračky z řady Candy RapidÓ je možnost propojení se smartphonem, které vám otevře dveře k novým funkcím a cestám efektivního využití vašeho času. Široká nabídka pracích cyklů Vybírejte mezi základními programy, které dodají vašemu prádlu přesně takovou péči, jakou vyžaduje. Pokud potřebujete mít vaše oblíbené kusy oblečení připravené v co nejrychlejším čase, lze využít některý z 9 rychlých programů, které se o prádlo postarají za méně než 1 hodinu a vždy s dokonalým výsledkem. Snadný výběr programu provedete otočným knoflíkem, veškeré nastavení se zobrazí na přehledném LED displeji. Nelamte si hlavu s výběrem programu Nejste si jistí, který program zvolit? Snadná pomoc! Stačí hromadu prádla vyfotit vaším smartphonem a s pomocí funkce Snap & Wash najdete ten nejvhodnější cyklus na základě množství, materiálu a barvy prádla. Zároveň dochází k automatickému nastavení správné teploty a rychlosti odstřeďování na míru. Ovládejte spotřebič na dálku S pračkou Candy RapidÓ si nikdy nebudete připadat „jako pes u boudy“. Díky aplikaci simply-Fi můžete spotřebič ovládat a kontrolovat na dálku prostřednictvím vašeho chytrého telefonu. Začátek praní si bez potíží nastavíte třeba z práce. Zvolte funkci odložený start a mějte oblečení čerstvě vyprané v okamžik, kdy se vrátíte domů. Aplikace vám tím umožní věnovat ušetřený čas jiným věcem, což učiní váš život ještě pohodlnější. Vyslovte příkaz Aplikace simply-Fi lze také ovládat hlasem. Stačí vyslovit příkaz a pračka se už o všechno postará. Program, který ocení každý alergik Program Daily Hygiene čistí prádlo do hloubky vláken, aby tak zajisti maximální čistotu a hygienu vašeho oblečení za méně než 59 minut.

Nejprodávanější výrobek Pračka s předním plněním Candy RO41274DWMCE/1-S VADA VZHLEDU, ODĚ od výrobce s dobrým jménem neuvedeno snadno najdete momentálně za neuvěřitelně výhodnou cenu! Teď v akci 8 591 Kč.