Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC, A+++,8 kg OBAL PO

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC A+++, 8 kg... více informací »
Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC
Značka: Electrolux
7 290 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC A+++, 8 kg...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC A+++, 8 kg Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC se stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Svou energetickou třídou se řadí do kategorie A+++, která vám ušetří finance. Její celková kapacita je 8 kg prádla, což se skvěle hodí pro celou rodinu a maximální počet otáček dosahuje hodnoty 1200 za minutu. Přesně podle potřeb Speciální technologie SensiCare zjistí aktuální stav obsahu pračky a dle získaných informací přizpůsobí dobu praní. Díky tomuto bude docházet k menší spotřebě energie a zachová jednotlivé kousky prádla déle hebké a barevně kompaktní. Pánem svého času Funkce Eco TimeManager umožní nastavit délku vámi vybraného pracího cyklu. Budete schopni zvolit přesný čas trvání, čímž si přizpůsobíte praní svým aktuálním časovým možnostem. Ušetříte nejen čas, ale také energii a zároveň docílíte skvělých výsledků. Odložený start Pračka nabízí možnost Odloženého startu. Nastavte si začátek pracího cyklu podle vašich preferencí a časových požadavků. Prádlo bude připraveno k vyskládání ve chvíli, kdy se vám to nejvíce hodí. Pohodlná obsluha Předem plněná pračka je vybavena extra velkým plnícím otvorem, díky kterému je vkládání do pračky mnohem snadnější a to i v případě objemného obsahu, jako jsou přikrývka a deky.

Ve slevě produkt Pračka s předním plněním Electrolux EW6F528WVC, A+++,8 kg OBAL PO od populárního výrobce Electrolux jde koupit momentálně za zcela nejnižší cenu! Levně za 7 290 Kč.