Pračka s předním plněním Hisense WFQP6012EVM, C, 6 kg

Pračka s předním plněním Hisense WFQP6012EVM Hledáte spolehlivou pračku, která potěší skvělým výkonem a zároveň nízkou... více informací »
Pračka s předním plněním
Značka: Hisense
8 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pračka s předním plněním Hisense WFQP6012EVM Hledáte spolehlivou pračku, která potěší skvělým výkonem a zároveň nízkou...

Pračka s předním plněním Hisense WFQP6012EVM Hledáte spolehlivou pračku, která potěší skvělým výkonem a zároveň nízkou spotřebou? Pak by pro vás mohl být ideálním řešením právě tento atraktivní model značky Hisense, který se řadí do energetické třídy C. Kromě minimální zátěže životního prostředí nabízí kapacitu pro 6kilovou várku prádla a funkce, které vám péči o vaše oblečení usnadní. Čistý buben, čisté prádlo Pro co nejlepší výsledky prádla je důležité udržovat v čistotě i buben pračky. Speciální program k tomu určený spolehlivě odstraní z povrchu bubnu nečistoty, zbytky vláken i pracího prostředku, za což vám pračka poděkuje nejen efektivním praním, ale navíc ještě delší životností. Jednoduchý a přehledný displej Ovládací panel pračky tvoří dvě základní věci: otočný knoflík a LED displej. Pomocí otočného kolečka vybíráte z celkem 15 programů, takže jistě nebude problém najít si ten správný cyklus pro aktuální várku prádla. Odložený start Vhod vám zajisté přijde také odložený start, díky kterému si budete moci přizpůsobit praní vašemu dennímu režimu. Jedinečná struktura bubnu Na čistotě vašeho prádla se kromě použití pracího prostředku podílí také speciálně konstruovaný buben a jeho reliéfní vzorování Snow Flake, které vám pomůže zbavit se i těch nejodolnějších skvrn. Navíc je buben s chromovaným povrchem navržen tak, aby mohl plnit svoji funkci dlouhodobě a efektivně.Super výrobek Pračka s předním plněním máte možnost sehnat bezstarostně tady u nás v oblíbené rubrice pračky gorenje! Vyberte si ještě podobné kousky z této oblíbené kategorie v bezva akci. Oblíbený dodavatel Hisense má vynikající výrobky..

Hodně povedený výrobek Pračka s předním plněním Hisense WFQP6012EVM, C, 6 kg od našeho známého výrobce Hisense jednoduše můžete najít online napořád výhodně! Nyní lze objednat jen za 8 990 Kč.