Pračka s předním plněním LG F4WV310S3E, B, 10,5 kg VADA VZHLEDU,

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý bok. Předem plněná pračka LG Pračka s předním plněním a... více informací »
Pračka s předním plněním
Značka: neuvedeno
8 390 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý bok. Předem plněná pračka LG Pračka s předním plněním a...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má promáčklý bok. Předem plněná pračka LG Pračka s předním plněním a velkým bubnem si oblíbíte ve vteřině. Dvířka jsou vybavena tvrzeným sklem. Rodiny s dětmi určitě zaujme zabudovaný dětský zámek. Pokud rádi využíváte dostupnou noční energii, bude se vám hodit funkce odloženého startu. Nechcete být rušeni zvukovým signálem, když pračka dopere? U této pračky si můžete zvukové upozornění vypnout. Větší a elegantnější Disponuje dostatečně velkým bubnem, který je krytý dvířky s odolným tvrzeným sklem. V bubnu se nachází hygienické a odolné nerezové lopatky. Tuto pračku doplní krásný vzhled přehledný dotykový LED displej a elegantní kovový volič programů. Motor Inverter Direct Drive Přímý pohon, který zajišťuje motor Inverter Direct Drive bude vaše pračka mít méně vibrací během praní a odstřeďování. Méně vibrací znamená i menší opotřebení a méně hlučnosti. Na motor výrobce poskytuje 10letou záruku. Kvalitní praní Inteligentní technologie AI DD™ vám usnadní zajistit optimální nastavení pracích programů. Určí váhu prádla a určí také typ tkaniny a díky této technologii vám vypere dokonale prádlo. S technologii Wi-Fi budete moct pračku ovládat na dálku. Můžete si stáhnout nové prací cykly. Parní program Antialergický program vytváří dezinfekční páru, která čistí oblečení a zničí až 99,9% alergenů. Tímto způsobem budete žít lépe a zdravěji. Záhyby, které se tvoří při odstřeďování, se díky páře eliminují až o 30%. Technologie TWINWashTM Mini Kompatibilita pračky s technologií TWINWashTM vám ušetří čas i peníze. Dokonale se přizpůsobí vašemu životnímu stylu a stane se nedílnou součástí vaší domácnosti. Vlastnosti pračky 14 pracích programů: Allergy Care, Sports Wear, bavlna, syntetika, smíšené prádlo, tiché praní, rychlý 14, přikrývky – objemné, jemná péče, bavlna+,ruční praní/ vlna, čištění bubnu, turbo Wash 59, načíst program (defaultně praní ve studené vodě) 9 přídavných možností: předpírka, máchání navíc, intenzivní, dětský zámek, zvuková signalizace Zapnutí/ vypnutí, odložený start, přidat prádlo, redukce pomačkání, parní praní Nastavitelná rychlost odstředění: 1400, 1200, 1000, 800, 400, 0 (ot./min) Nastavitelná teplota praní (℃): studená, 20/30/40/60/95 ℃Tento kvalitní výrobek Pračka s předním plněním LG lze koupit bezstarostně tu na našich stránkách v rubrice pračky lg! Získejte ostatní výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu. To ovšem není všechno, máme toho více! Prozkoumejte u nás taky více skvělých produktů od značky neuvedeno. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu. U zákazníků oblíbený výrobce neuvedeno pro své zákazníky dodává kvalitní sortiment za opravdu výhodné peníze. Vždyť to vidíte sami!

Velmi žádaný produkt Pračka s předním plněním LG F4WV310S3E, B, 10,5 kg VADA VZHLEDU, od výrobce se zárukou kvality neuvedeno je k sehnání aktuálně na našich stránkách trvale výhodně. Akční cena již od 8 390 Kč.