Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3, 6,5kg VADA VZHLEDU, ODĚRKY

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3 Předem plněná... více informací »
Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3
Značka: neuvedeno
8 419 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3 Předem plněná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3 Předem plněná automatická pračka LG FW26V2WN3 se stane vašim skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Mezi hlavní přednosti se řadí její velmi nízká spotřeba, která spadá do energetické třídy E. To znamená, že je šetrná nejen k životnímu prostředí, ale především k vašim financím. Objem bubnu je 42 litrů a pojme 6,5 kg prádla. Intuitivní ovládání vám zajistí dotykový LED displej. Vybírat můžete hned ze 14 programů, takže vždy zvolíte ten správný pro daný typ oblečení. Nutno vyzdvihnout také její Slim provedení. Pračka s hloubkou pouhých 455 mm nábízí mnohem více možností, kam ji doma umístit a nebude vám příliš vyčnívat do prostoru. Pračka disponuje mnoha funkcemi a technologiemi, které vám zjednodušší život. Jednou z velkých předností je možnost přidání zapomenutých kousků oblečení během praní díky Add Item. A v případě, že vás překvapí výpadek proudu při bouřce, využijte Auto Restart, který rozběhnutý program obnoví. Široká nabídka programů… Bavlna · ECO 40-60 · Smíšené prádlo · Syntetika · Tiché praní · Hygiena · Dětská péče · Jemná péče · Ruční praní/Vlna · Sportovní oblečení · Rychlý 30 · Pokrývky · Čištění bubnu · Máchání s odstředěním …a přídavných funkcí Předpírka · Odložený start (3-19 hodin) · Dětská pojistka · Pouze odstředění · Zvuková signalizace on/off · Smart Diagnosis 10letá záruka na motor Bezkartáčový motor Inverter Direct Drive™ je přímo napojen na buben pračky. Přímý pohon zajišťuje úsporu energie, snížení hluku a méně vibrací. Motory Direct Drive se vyznačují také delší životností a proto je na motor poskytnuta záruka 10 let. Chytré praní na míru Inteligentní systém praní AI DD™ každou várku automaticky zváží a detekuje jemnost vláken. Na základě takto získaných informací pak provádí takové prací pohyby, které vaše oblečení nepoškodí, ale zároveň účinně vyperou. Inteligentní diagnostika pomůže s poruchami Smart Diagnosis™ slouží k tomu, aby diagnostikovala chyby, které se naskytnou, a navrhla řešení. Pomůže tak rychle a účinně vyřešit téměř jakýkoli drobnější problém dřív, než se z něho stane problém větší. Díky tomu ušetříte spoustu času, nákladů a nepříjemností.

Oblíbený a kvalitní produkt Pračka s předním plněním LG FW26V2WN3, 6,5kg VADA VZHLEDU, ODĚRKY od odblíbeného výrobce neuvedeno pohodlně dostanete tady a teď výhodně. Produkt momentálně prodáváme za 8 419 Kč.