Pračka s předním plněním Whirlpool FFB 8458 BV EE, B, 8kg

Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží - a to až 6 hodin po skončení... více informací »
Pračka s předním plněním Whirlpool
Značka: Whirlpool
10 090 Kč
Ověřit dostupnost
Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží - a to až 6 hodin po skončení...

Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží – a to až 6 hodin po skončení pracího cyklu. Dosahuje toho s pomocí páry ve spojení s jemnými pohyby bubnu a pomalými obousměrnými kmity. Díky 6. Smyslu pračka myslí za vás Tato chytrá technologie je schopná rozpoznat množství a materiál náplně, na základě kterých pak zvolí ideální nastavení pracího cyklu, aby se vašim oděvům dostalo té nejlepší péče. Zároveň je 6. Smysl přívětivý k životnímu prostředí, protože šetří vodu a energii, a tedy i váš domácí rozpočet. Zatočte se skvrnami Prací cyklus lze přizpůsobit úrovni zašpinění prádla. Funkce Clean+ nabízí úrovně Intenzivní, Denní a Rychlé. Dejte sbohem podrážděné pokožce Výběrem možnosti Intenzivní máchání docílíte důkladného odstranění pracího prostředku z vláken. Každý, kdo má jemnou a citlivou pokožku, si tak přijde na své.

Zcela unikátní výrobek Pračka s předním plněním Whirlpool FFB 8458 BV EE, B, 8kg od našeho předního výrobce Whirlpool jednoduše můžete pořídit v naší aktuální nabídce ve výhodné akci. Aktuálně v akci za 10 090 Kč.