Pračka s předním plněním Whirlpool FFB 8458 BV EE, B, 8kg VADA VZ

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci spodního rohu. Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce... více informací »
Pračka s předním plněním Whirlpool FFB 8458 BV EE
Značka: neuvedeno
8 677 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci spodního rohu. Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformaci spodního rohu. Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží – a to až 6 hodin po skončení pracího cyklu. Dosahuje toho s pomocí páry ve spojení s jemnými pohyby bubnu a pomalými obousměrnými kmity. Díky 6. Smyslu pračka myslí za vás Tato chytrá technologie je schopná rozpoznat množství a materiál náplně, na základě kterých pak zvolí ideální nastavení pracího cyklu, aby se vašim oděvům dostalo té nejlepší péče. Zároveň je 6. Smysl přívětivý k životnímu prostředí, protože šetří vodu a energii, a tedy i váš domácí rozpočet. Zatočte se skvrnami Prací cyklus lze přizpůsobit úrovni zašpinění prádla. Funkce Clean+ nabízí úrovně Intenzivní, Denní a Rychlé. Dejte sbohem podrážděné pokožce Výběrem možnosti Intenzivní máchání docílíte důkladného odstranění pracího prostředku z vláken. Každý, kdo má jemnou a citlivou pokožku, si tak přijde na své. Tento akční a ve slevě výrobek Pračka s předním plněním Whirlpool jde nakoupit lehce tu zařazený v rubrice pračky whirlpool. Připravili jsme pro vás skvělé zboží ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny. To však není vše, náš sortiment je široký! Podívejte se taky na další skvělé zboží od výrobce neuvedeno. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka neuvedeno svým zákazníkům nabízí skvělé zboží za neuvěřitelně výhodné ceny.

Hodně povedený výrobek Pračka s předním plněním Whirlpool FFB 8458 BV EE, B, 8kg VADA VZ od dodavatele se skvělou pověstí neuvedeno lze nakoupit aktuálně na webu skutečně výhodně. Výhodně za super cenu 8 677 Kč.