Pračka s předním plněním Whirlpool FFS 7238 B EE,7kg VADA VZHLEDU

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace - škrábance na pravém boku. Moderní design Předem plněná pračka... více informací »
Pračka s předním plněním Whirlpool
Značka: Whirlpool
9 021 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace - škrábance na pravém boku. Moderní design Předem plněná pračka...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace – škrábance na pravém boku. Moderní design Předem plněná pračka Whirlpool FFS 7238 B EE nabízí elegantní vzhled, díky kterému se hodí do každé domácnosti. Dipsonuje systémem FreshCare+, který provzdušní vaše prádlo na konci pracího systému. Pračka vás zajisté potěší i svým jednoduchým ovládáním a přehledným displejem. Přináší kapacitu bubnu pro až 7 kg prádla a při odstřeďování nabízí až 1200 otáček za minutu. Díky své nízké spotřebě se řadí do energetické třídy D. Na výběr máte z 14 pracích programů, které vám nabídnou vhodný přesně pro váš typ oblečení. Vše snadno nastavíte pomocí intuitivního ovládání. Senzorová technologie 6. Smysl Spotřebič je vybaven špičkovou technologií 6. smysl, která sama vyhodnotí množství náplně a nastaví prací cyklus tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku, úspory vody a energie. Proto se nemusíte bát zaplnit pračku jen zčásti, protože prací cyklus se vždy individuálně upraví a přizpůsobí se podle množství prádla a nedojde tak ke zbytečnému plýtvání. Odložený start Díky možnosti odloženého startu si můžete sami zvolit kdy má praní začít s praním. Jednoduše naskládáte prádlo do pračky a nastavíte, za kolik minut či hodin se má spustit. Toto chytré řešení vám poskytuje více možností v plánování vašeho volného času. Máte možnost nastavit start v rozmězí až 24 hodin, díky tomu už se vám nikdy nestane, že budete muset pozměnit vaši již domluvenou činnost. Nastavitelná teplota Nastavení žádané teploty stisknutím tlačítka. Bavlna 20°C Praní/sušení bavlny a odolného prádla. Vypouštění vody V případě zrušení nebo předčasného ukončení programu, je voda z pračky bezpečně odčerpána. Kontrola tvorby pěny Snímač, který kontroluje množství pěny, v případě její nadměrné tvorby brání snížení účinnosti máchání. Eco / Eco 40-60 Program pro úsporné praní prádla. Smíšené prádlo / Denní 40°C Používá se pro praní mírně znečištěného prádla při teplotě 40°C za 60 minut. Rychlé praní Pro mírně zašpiněné prádlo. Čas praní je zkrácen o polovinu, ale výsledná kvalita je stejná. Dětská pojistka Uzamkne nastavené funkce, nebo zabrání nechtěnému zapnutí spotřebiče. Tento diskontní produkt máte možnost nakoupit jednoduše tu na našich stránkách umístěný v rubrice pračky whirlpool. Nyní můžete získat jiné produkty z této oblíbené sekce za outletovou cenu. To ale ovšem není všechno, přichystali jsme toho pro vás více! Mrkněte také na více produktů od výrobce Whirlpool. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Ve slevě produkt Pračka s předním plněním Whirlpool FFS 7238 B EE,7kg VADA VZHLEDU pocházející od značky Whirlpool najdete v naší nabídce opravdu levně! Nabídka od 9 021 Kč.