Pračka s předním plněním Whirlpool W6X W845WB EE, B, 8kg

Výkonný pomocník Předem plněná pračka Whirlpool W7 D94WB EE poskytuje objem pro až 9 kg prádla. Na přehledném ovládacím panelu si snadno pomocí... více informací »
Pračka s předním plněním Whirlpool W6X W845WB EE
Značka: Whirlpool
18 490 Kč
Ověřit dostupnost
Výkonný pomocník Předem plněná pračka Whirlpool W7 D94WB EE poskytuje objem pro až 9 kg prádla. Na přehledném ovládacím panelu si snadno pomocí...

Výkonný pomocník Předem plněná pračka Whirlpool W7 D94WB EE poskytuje objem pro až 9 kg prádla. Na přehledném ovládacím panelu si snadno pomocí otočného voliče vyberete jeden z 15 programů podle toho, který bude nejvhodnější pro danou náplň bubnu. 6. smysl Technologie 6. smysl přináší kombinaci výkonného sušení s velkou úsporou energie. I přes vysoký výkon se nemusíte bát, že by se vám sušení prodražilo. Naopak, s touto technologií můžete ušetřit až 45% energie. Navíc bude o vaše prádlo postaráno s tou nejlepší péči. Uvnitř bubnu se nachází provětrávací žebra, která nadnášejí prádlo. Tím je zajištěno šetrnější sušení a snížené riziko poškození. Funkce FreshCare+ Máte prádlo v sušičce, ale nestihnete jej vyndat hned po skončení programu? Nic se neděje. Díky funkci FreshCare+ se nemusíte bát, že by prádlo, čekající v sušičce pár hodin, bylo pomačkané či zatuchlé. Systém prádlo pravidelně obrací až 6 hodin od ukončení cyklu, aby tím nevzniklo pomačkání a zároveň zabraňuje vytváření bakterií. Odložený start Díky možnosti odloženého startu si můžete sami zvolit kdy má praní začít s praním. Jednoduše naskládáte prádlo do pračky a nastavíte, za kolik minut či hodin se má spustit. Toto chytré řešení vám poskytuje více možností v plánování vašeho volného času.

Tento výjimečný výrobek Pračka s předním plněním Whirlpool W6X W845WB EE, B, 8kg od oblíbené značky Whirlpool jde získat zde teď právě v akci! Cena od 18 490 Kč.