Pračka s vrchním plněním Indesit BTWL50300 EU/N, 5 kg VADA VZHLED

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vrchem plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N Vrchem plněná... více informací »
Pračka s vrchním plněním Indesit BTWL50300 EU/N
Značka: neuvedeno
5 352 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vrchem plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N Vrchem plněná...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace. Vrchem plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N Vrchem plněná pračka Indesit BTW L50300 EU/N v bílém provedení přichází s praktickým řešením využití malého prostoru. S šířkou pouhých 40 cm má spoustu možností pro umístění v domácnosti, aniž by překážela. Patří mezi spotřebiče s energetickou třídou D, a tedy účinně snižuje spotřebu energie. Buben pračky zvládne vyprat až 5kg náplň. Maximální rychlost odstřeďování sahá k 1000 otáčkám za minutu. Extra praní Ideální funkce pro praní zaschlých skvrn od kávy nebo čokolády. Přídavnou funkci můžete zvolit ke každému rychlému cyklu pro dosažení výborných výsledků. Bavlna 60 Vhodný pro praní bavlny při 60° za 59 minut. Syntetika 40 Pro efektivní odstranění skvrn z oděvů ze syntetických vláken. Máte vypráno již za 59 minut. Bavlna 40 Program vhodný pro extra jemné praní bavlněného prádla při 40° už za 45 minut! Water Balance Plus Tento program je určen pro malé náplně. Využívá až o 70 % méně vody a až o 50 % méně energie. Samotný cyklus je rychlejší o 35 %. Odložený start Odložte si začátek praní na dobu, kdy potřebujete. Jednoduše zvolte program a o ostatní se postará pračka Indesit. Turn&Wash Vložte své bavlněné a syntetické oděvy do pračky, jednoduše otočte knoflíkem a vyberte program Turn&Wash. Oblečení bude vyprané do 45 minut. Rychlé praní Šetřete svůj čas a dopřejte si perfektně čisté oblečení vyprané do hodiny. Pračka disponuje celkem 5 rychlými cykly, díky kterým můžete prát cokoliv, ať už se jedná o bavlnu, syntetiku či dokonce vlnu.

Výjimečný a žádaný produkt Pračka s vrchním plněním Indesit BTWL50300 EU/N, 5 kg VADA VZHLED od dodavatele kvalitních produktů neuvedeno lze koupit tady teď právě opravdu výhodně. Nyní pořídíte jen za 5 352 Kč.