Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S, 9/6kg

Maximální péče Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S poskytuje velkou kapacitu, takže můžete prát až 9 kg prádla a sušit až 6 kg. V závislosti na... více informací »
Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S
Značka: AEG
19 990 Kč
Ověřit dostupnost
Maximální péče Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S poskytuje velkou kapacitu, takže můžete prát až 9 kg prádla a sušit až 6 kg. V závislosti na...

Maximální péče Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S poskytuje velkou kapacitu, takže můžete prát až 9 kg prádla a sušit až 6 kg. V závislosti na typu oděvů se díky technologii DualSense přizpůsobí pohyb bubnu i teplota praní a sušení. S certifikátem Woolmark Blue se nemusíte bát praní a sušení ani těch nejchoulostivějších látek. Praní menšího množství Potřebujete vyprat pouze pár kusů oblečení, ale nechcete zbytečně zapínat spotřebič na dlouhý program? Už se nemusíte obávat. Vložte do pračky i menší dávku prádla a program se automaticky tomuto množství přizpůsobí a zvolí kratší čas praní a sušení. Ušetříte tak spotřebu vody, ale také čas a energii. Vypráno a vysušeno za hodinu Při množství prádla do 1 kg budete mít s programem NonStop 60 Minut vyprané a usušené prádlo do hodiny. Můžete si dát vyprat košili před schůzkou a za hodinu si ji obléct. Flexibilní programy Vybrat si můžete hned z několika programů, které v sobě mají jak prací tak sušící cyklus, nebo si zvolit zvlášť program pro praní a zvlášť pro sušení. Méně žehlení S parním programem se zbavíte zdlouhavého žehlení hromady prádla. Pára nejen oblečení krásně osvěží, ale také snižuje pomačkání. Oblečení tak vydrží déle jako nové.

Tento žádaný produkt Pračka se sušičkou AEG L7WBEN69S, 9/6kg od známé kvalitní značky AEG lze sehnat v naší internetové nabídce za super cenu. Právě teď za cenu 19 990 Kč.