Pračka se sušičkou AEG L8WBE68SI, A,8/4 kg

MAXIMÁLNÍ PÉČE Technologie DualSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a odpovídajícím způsobem dále upravuje programy dle... více informací »
Pračka se sušičkou AEG
Značka: AEG
22 590 Kč
Ověřit dostupnost
MAXIMÁLNÍ PÉČE Technologie DualSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a odpovídajícím způsobem dále upravuje programy dle...

MAXIMÁLNÍ PÉČE Technologie DualSense přizpůsobí teplotu a pohyb bubnu různým tkaninám a odpovídajícím způsobem dále upravuje programy dle potřeb praného prádla. Prací i sušící cykly jsou certifikovány společností Woolmark Blue a vy se tak nemusíte bát ani o ty nejdelikátnější tkaniny. AUTOMATICKÁ ÚPRAVA Využít můžete také technologii ProSense®, která automaticky upraví délku praní a sušení podle velikosti náplně. Umožňuje tak velmi úsporné cykly – a šetří čas, energii a vodu – bez ohledu na velikost náplně. RYCHLEJI A ÚSPORNĚJI Program NonStop 60 Minute potřebuje k vyprání a usušení menších náplní pouze jednu hodinu. Díky tomu můžete mít připravené oděvy na počkání. DLOUHOTRVAJÍCÍ OCHRANA Patentovaná technologie ÖKOMix zaručuje nejrovnoměrnější praní a sušení najednou. Narozdíl od ostatních spotřebičů předmíchává prací prostředek a aviváž ve vodě na nejúčinnější směs, než je nadávkuje do bubnu. Vše jak tak plně rozpuštěné a aktivované při kontaktu s náplní prádla. MÉNĚ ŽEHLENÍ Speciální parní program vám usnadní práci s žehlením, které již nebude třeba. Díky páře totiž snižuje pomačkání prádla a vyprané prádlo tak nebude pomačkané. Možnost rychlého osvěžení prádla bez toho, aby procházelo celým cyklem také znamená, že vydrží o dost déle jako nové. Víte jak na čištění Vaší pračky? Přečtěte si náš článek – Jak vyčistit pračku
Diskontní kus Pračka se sušičkou AEG L8WBE68SI, A,8/4 kg pořídíte právě zde na našich stránkách umístěný v sekci pračky a sušičky! Podívejte se na jiné kousky ze zmíněné rubriky ve výprodejové akci. To ale není všechno, nebojte, máme toho více! U nás totiž najdete další kousky značky AEG. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zlevněný produkt Pračka se sušičkou AEG L8WBE68SI, A,8/4 kg od našeho předního výrobce AEG pohodlně dostanete tady teď napořád výhodně. Výhodně za super cenu 22 590 Kč.