Pračka se sušičkou Candy CSWS 4852DWE/1-S OBAL POŠKOZEN

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart... více informací »
Pračka se sušičkou Candy CSWS 4852DWE/1-S
Značka: neuvedeno
9 586 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má poškozený obal. Technologie Smart Touch a NFC konektivita Technologie Smart Touch umožňuje bezkontaktní připojení pomocí funkce NFC pouhým přiložením telefonu k ovládacímu panelu. Využít tak můžete díky aplikaci další doplňkové možnosti jako např. stahování dalších programů či Chytrou kontrolu přístroje. Interakce se spotřebičem je možná pouze u smartphonů Android vybavených technologií NFC (nelze použít pro IOS). S chytrými funkcemi máte vše pod kontrolou Díky funkci My Statistic můžete ovládat ty nejčastěji používané programy a naučit se, jak zlepšit jejich používání. Pro tento model pračky Candy lze k základním programům stahovat další prostřednictvím funkce Smart Cycles, a najít si tak vždy optimální řešení pro vaše prádlo. Nastala porucha? Funkce Smart check-up poradí, co s tím Funkce Smart check-up vám kdykoli poskytne veškeré informace o aktuálním stavu vašeho spotřebiče. V případě, že dojde k poruše, vám poradí s dalším postupem. Můžete tím předejít nákladům za opravu v servisu, zároveň tím prodloužíte životnost vašemu spotřebiči. Rychlé a efektivní programy Pračka se sušičkou Candy nabízí až 4 rychlé programy, které zvládnou vyprat vaše oblíbené kousky za méně než hodinu a pokaždé se skvělým výsledkem! Máte tak možnost efektivnějšího využití času, aniž by byl ošizen výkon praní. Nejefektivnější rychlý program Jedním ze zmíněných rychlých programů je Mix Power System+. Ten funguje tak, že směs vody a pracího prostředku vstřikuje přímo do prádla. Vaše oblečení bude dokonale čisté a ve výrazně kratším čase! Technologie Mix Power System+ zvyšuje efektivitu pracího prostředku při nízkých teplotách a praní při 20°C, zároveň vám pomůže ušetřit až 60 % energie (při praní na 40°C). Nastavte si praní podle svých potřeb S velmi praktickou funkcí odložený start bude prádlo připraveno, kdy si vy určíte. Tato funkce umožňuje naprogramovat začátek praní s maximálním zpožděním 24 hodin. Díky tomu vám odpadnou starosti se zapáchajícím mokrým prádlem, které zůstalo uvnitř pračky po vyprání příliš dlouho. Kg Detektor zajistí významnou úsporu energií a času Pračka minimalizuje spotřebovanou elektřinu a snižuje množství odpadu. Citlivé senzory hmotnosti detekují množství vloženého prádla a automaticky upravují množství spotřebované vody a elektřiny. Poloviční náplň tak může uspořit až o 70 % více vody, času a energie!
Kvalitní produkt Pračka se sušičkou Candy CSWS 4852DWE/1-S OBAL POŠKOZEN lze zakoupit bez obtíží tu na našich stránkách zařazený v sekci standardní pračky se sušičkou. Nyní můžete najít kvalitní kousky z této kategorie z pohodlí domova! Mezi zákazníky oblíbený výrobce neuvedeno pro své zákazníky prodává špičkové zboží za překvapivě výhodnou cenu. Udělejte radost sami sobě! Naše nabídka je široká, u nás najdete další prověřené produkty od výrobce neuvedeno. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Pračka se sušičkou Candy CSWS 4852DWE/1-S OBAL POŠKOZEN s pečetí kvality od značky neuvedeno můžete pořídit tady extra výhodně! Momentálně v akci za 9 586 Kč.