Pračka se sušičkou Gorenje WD2A854ADS

Pračka se sušičkou Gorenje WD2A854ADS Máte doma málo místa na praní i sušení prádla a potřebovali byste šetřit prostorem?... více informací »
Pračka se sušičkou Gorenje
Značka: Gorenje
10 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pračka se sušičkou Gorenje WD2A854ADS Máte doma málo místa na praní i sušení prádla a potřebovali byste šetřit prostorem?...

Pračka se sušičkou Gorenje WD2A854ADS Máte doma málo místa na praní i sušení prádla a potřebovali byste šetřit prostorem? Problém vám pomůže vyřešit model Gorenje WD2A854ADS, který zajistí vyprání a usušení jedné várky v jednom spotřebiči. Na praní pojme buben až 8 kg prádla, na sušení pak 5 kg. Pro tuto pračku a sušičku v jednom je charakteristická nízká energetická spotřeba, takže vám ušetří nejen prostor, ale především výdaje za vodu a elektřinu. AllergySteam Program AllergySteam se zaměřuje na likvidaci alergenů, roztočů i zvířecí srst s pomocí silného působení páry, která zanechává tkaninu nepoškozenou. Výsledkem je hygienicky čisté prádlo, které se příjemně nosí. StopAddGo Děti jsou přirozeně zvídavé, rádi si všechno osahají a každé tlačítko na spotřebičích je láká ke zmáčknutí. I na to je však pračka se sušičkou Gorenje připravena, a to díky funkci dětský zámek. Ovládací panel je možné uzamknout speciální kombinací kláves a chránit jej tak před neúmyslným přenastavením během praní či sušení. Základem čistého a voňavého prádla je čistá pračka Kromě běžných cyklů máte k dispozici také samočistící program SterilTub. Udržujte buben pračky v čistotě a bez bakterií, abyste se mohli těšit z příjemně vonícího svěžího prádla. Invertorový motor Pračku se sušičkou pohání kvalitní a odolný invertorový motor PowerDrive, který je oproti běžným motorům o poznání tišší a výkonnější, navíc s každým cyklem šetří spoustu energie. Díky těmto benefitům vám bude pračka sloužit dlouhá léta.
Tento oblíbený produkt můžete získat aktuálně tu na stránkách v oblíbené rubrice standardní pračky se sušičkou. Nyní můžete najít ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za extra cenu!

Velmi žádaný kousek Pračka se sušičkou Gorenje WD2A854ADS od přední společnosti Gorenje seženete aktuálně na webu skutečně výhodně! Aktuálně stojí u nás 10 990 Kč.