Pračka se sušičkou INDESIT BDE 961483X WS EU N, 9/6kg VADA VZHLED

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na přední straně. Pračka se sušičkou Indesit BDE 961483X WS EU N... více informací »
Pračka se sušičkou INDESIT BDE 961483X WS EU
Značka: neuvedeno
8 917 Kč
Ověřit dostupnost
Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na přední straně. Pračka se sušičkou Indesit BDE 961483X WS EU N...

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek má deformace na přední straně. Pračka se sušičkou Indesit BDE 961483X WS EU N Pračka se sušičkou Indesit BDE 961483X WS EU N v bílém provedení zvládne vyprat až 9kg náplň a usušit až 6 kg prádla. Maximální rychlost odstřeďování sahá k 1400 otáčkám za minutu. Woolmark Speciální certifikovaný program Woolmark Apparel Care zajistí tu nejlepší péči o vaše svetry a jiné vlněné prádlo, které zůstanou i po opakovaném praní krásně hebké na dotek. Proti zápachu Program Proti zápachu perfektně osvěží vaše oblečení a odstraní z něj zápach kouře, potu a smaženého jídla. Užijte si kdykoliv pocit svěžího oblečení bez zápachu. Mytí a sušení 45 Program Wash&Dry 45 zajistí efektivní a rychlé praní i sušení vašeho málo špinavého oblečení. Wash&Dry zařídí, že vaše prádlo bude čisté a připravené na další nošení za pouhých 45 minut. Jemné praní Tento program je speciálně navržen pro péči o vaše milované jemné kousky, kterým poskytuje to nejlepší sušení a praní, stejně jako nepřekonatelný servis. Zatočte se skvrnami Funkce Proti skvrnám poskytuje rychlé a efektivní odstranění skvrn ze silně znečištěného oblečení. Odložený start Odložte si začátek praní na dobu, kdy potřebujete. Jednoduše zvolte program a o ostatní se postará pračka Indesit. Tmavé Speciální program na Tmavé prádlo je vyvinut tak, aby chránil vaše černé a tmavé oblečení před blednutím. Užijte si bohaté tmavé barvy po každém praní!

Tento levný produkt Pračka se sušičkou INDESIT BDE 961483X WS EU N, 9/6kg VADA VZHLED od odblíbeného výrobce neuvedeno máte možnost nakoupit v naší aktuální nabídce extra výhodně! V současnosti za 8 917 Kč.