Pračka se sušičkou WHIRLPOOL FFWDB 976258 BV EE, A, 8/6kg

Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE nabízí elegantní vzhled, díky... více informací »
Pračka se sušičkou WHIRLPOOL FFWDB
Značka: Whirlpool
15 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE nabízí elegantní vzhled, díky...

Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE Pračka se sušičkou Whirlpool FFWDB 976258 BV EE nabízí elegantní vzhled, díky kterému se hodí do každé domácnosti. Pro účely praní nabízí kapacitu bubnu 9 kg, na sušení pojme až 7 kg prádla. Může se také pochlubit vysokou rychlostí odstřeďování, která sahá až k 1600 otáčkám za minutu, nebo nízkou spotřebou, díky které se spotřebič řadí do energetická třídy B/E (praní/sušení). Vypráno a usušeno za 45 min Máte naspěch a potřebujete mít oblečení nachystané co nejdříve k nošení? Využijte krátký program, který vám vypere i usuší 1 kilogram prádla za pouhých 45 minut. Pouze sušení Funkce Dry Only umožňuje v případě potřeby vynechat prací program a využít tak spotřebič pouze k sušení. Oblékejte se do svěžího prádla Parní funkce FreshCare+ se postará o to, aby vaše oblečení bylo dlouho svěží – a to až 6 hodin po skončení cyklu. Dosahuje toho s pomocí páry ve spojení s jemnými pohyby bubnu a pomalými obousměrnými kmity. 6. smysl Tato chytrá technologie detekuje vlhkost uvnitř bubnu a podle ní zajišťuje precizní množství teplého vzduchu, aby bylo o tkaniny dokonale postaráno. Parní péče Funkce Steam Care poskytuje vašim tkaninám osvěžení párou, jejímž výstupem je šetrné a hygienické sušení, které vám navíc značně usnadní žehlení. Kvalitní péče pro každý typ tkaniny Pračka se sušičkou, vybavena technologií SoftMove, poskytne vašemu prádlu profesionální péči díky speciálním pohybům bubnu které zajistí šetrné a pečlivé zacházení i s těmi nejchoulostivějšími typy oděvů. Odložený start Díky možnosti odloženého startu si můžete sami zvolit kdy se spustí program. Toto chytré řešení vám poskytuje více možností v plánování vašeho volného času. Invertorový motor Inovativní motor zaručuje tichý provoz spotřebiče, vysoký výkon a dlouhou životnost. Jistě oceníte také jeho nízkou spotřebu energie a úsporu času, který tak budete moci věnovat činnostem, které máte rádi. Tento diskontní kousek Pračka se sušičkou WHIRLPOOL FFWDB 976258 BV EE, A, 8/6kg máte možnost pořídit teď na webu v kategorii pračky whirlpool! Mrkněte na zlevněné produkty ze zmíněné rubriky za báječnou cenu. Významný výrobce Whirlpool vám může nabídnout top produkty.. A to je teprve začátek! Možná ale hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další kvalitní produkty od značky Whirlpool. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Oblíbený a kvalitní výrobek Pračka se sušičkou WHIRLPOOL FFWDB 976258 BV EE, A, 8/6kg od společnosti s dlouholetou tradicí Whirlpool naleznete v naší nabídce v akci! Výhodně teď u nás za 15 990 Kč.