Pračka vrchem plněná Electrolux EW7TN3272C, 7kg

Méně pomačkané prádlo Pračku s technologii SteamCare si opravdu zamilujete. Tato technologie ošetřuje prádlo ke konci programu párou. Ta narovná... více informací »
Pračka vrchem plněná Electrolux
Značka: Electrolux
11 989 Kč
Ověřit dostupnost
Méně pomačkané prádlo Pračku s technologii SteamCare si opravdu zamilujete. Tato technologie ošetřuje prádlo ke konci programu párou. Ta narovná...

Méně pomačkané prádlo Pračku s technologii SteamCare si opravdu zamilujete. Tato technologie ošetřuje prádlo ke konci programu párou. Ta narovná vlákna a sníží tak pomačkání oděvů až o třetinu. Oblečení nebudete muset zůstane déle jako nové. Automatické nastavení Technologie SensiCare, kterou pračka Electrolux EW7TN3272C disponuje, automaticky nastaví pro každou várku prádla čas, spotřebu vody a elektrické energie. Tím zajišťuje, že se žádný oděv nebude prát příliš dlouho. Nabízí širokou škálů progamů, mezi kterými najdete jak pro úsporné praní tak pro praní s menší náplní. Díky úzkému provedení vám spotřebič ušetří místo Antialergická páry Antialergický program v této pračce kombinuje vodní páru a vysoký výkon praní pro úplné odstranění bakterií z vašich oděvů. Méně energie, více času Funkce Eco TimeManager umožňuje nastavit délku pracího cyklu podle vašich časových možností. Ušetříte čas i energii, ale přitom se můžete spolehnout, že vaše prádlo bude dokonale čisté. Svěží prádlo S funkci SoftPlus vydrží vaše prádlo déle svěží a voňavé. Před posledním máchání se prádlo namočí, takže se aviváž dostane rovnoměrně na každý kousek oblečení.

Diskontní produkt Pračka vrchem plněná Electrolux EW7TN3272C, 7kg od známého výrobce Electrolux je k dostání tady výhodně. Teď v akci 11 989 Kč.